Dziś jest poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Cytat tygodnia
1 2 3 4 »
09-11-2011 / Robert Biedroń
Komentarze: 25  
Zbyt często państwo zaglądacie poniżej pasa ludziom, a zbyt rzadko myślicie o ich prawach ich godności. To nie wy jesteście od tego, by decydować co ludzie robią poniżej pasa. Jesteście od tego, żeby dbać o godność i prawa człowieka więcej »
25-08-2011 / Jolanta Kwaśniewska
Komentarze: 3  
Uważam, że osoby transseksualne ze swoimi problemami mają miejsce w polskim parlamencie. Bo my nadużywamy pozycji mówienia w czyimś imieniu. Przez całe lata robili to mężczyźni, którzy wiedzieli lepiej, czy chcemy rodzić dzieci, od razu wracać do pracy, czy potrzebne są żłobki - i podobnie jest w tego typu sytuacjach. Nie mamy prawa potępiać kogokolwiek i byłoby bardzo dobrze, żeby te osoby ze swoimi problemami mogły o nich opowiedzieć. więcej »
27-07-2011 / Justin Timberlake
Komentarze: 0  
Jesteśmy ludźmi i jesteśmy od siebie różni, ale powinniśmy używać naszych różnic po to aby stawać się sobie bliżsi. Nie można obawiać się nieznanego. Mam wielu przyjaciół gejów i może dlatego uważam, że wprowadzenie małżeństw jednopłciowych w Nowym Jorku to postęp, wielkie zwycięstwo i przywrócenie elementarnej sprawiedliwości. Mam nadzieję, że jeszcze za mojego życia doczekam się legalizacji małżeństw jednopłciowych we wszystkich stanach USA. więcej »
06-06-2011 / Piotr Guział
Komentarze: 3  
Zależy nam aby Ursynów dawał przykład jak być miejscem nowoczesnym i otwartym, miejscem gdzie każdy bez względu na wiek, płeć, wyznanie, kolor skóry, orientacje seksualną czy niepełnosprawność będzie czuł się godnie. więcej »
30-03-2011 / Magdalena Środa
Komentarze: 1  
Poznań słynie ostatnio z wielkich nacjonalistyczno-kibicowych manifestacji. Wszystkie wysiłki organizacji pozarządowych takich jak np. Konsola, które domagają się powołania rzecznika ds. przeciwdziałania dyskryminacji, są nieudane, natomiast wszystkie wysiłki nacjonalistów i kibiców czy pseudokibiców do maszerowania przez miasto z udziałem władz są udane. Prezydent Ryszard Grobelny nie jest zainteresowany przeciwdziałaniu dyskryminacji. więcej »
10-02-2011 / Wanda Nowicka
Komentarze: 0  
Wypowiedź posła Węgrzyna przypomina, wypisz-wymaluj, wypowiedź posła Leppera i jego obleśny rechot "czy można zgwałcić prostytutkę". Ta wypowiedź świadczy o bardzo niskich standardach w Platformie Obywatelskiej. więcej »
06-11-2010 / Christina Aguilera
Komentarze: 0  
Dla każdego, kto czuje się jak outsider, chcę powiedzieć: Nie pozwól pokonać się znęcającym. Bądź sobą - i nie pozwól aby słowa Cię poniżały. więcej »
04-11-2010 / Till Steffen - minister sprawiedliwości Hamburga
Komentarze: 0  
Osoby homoseksualne są tak samo dobrymi albo tak samo złymi rodzicami jak osoby heteroseksualne. Najważniejsza jest troska o dzieci więcej »
02-10-2010 / Janusz Palikot
Komentarze: 1  
Homoseksualiści, heteroseksualiści żyją sobie w konkubinatach latami. A często są to związki znacznie lepsze niż te "uświęcone". A są karane wysokimi opłatami, kiedy coś się stanie jednemu z partnerów. więcej »
25-09-2010 / Stanisław Żelichowski
Komentarze: 1  
Jarosław Kaczyński, jak był premierem rządu, to miał program dla państwa lepszy, niż pralka automatyczna. Program w pralce kończy się na wyżymaniu, a jego rząd chciał jeszcze wieszać. więcej »
09-07-2010 / Sędzia Lord Roger
Komentarze: 3  
Podobnie jak heteroseksualni mężczyźni mogą grać w rugby, pić piwo i dyskutować o kobietach, tak samo homoseksualni mają prawo do chodzenia na koncerty Kylie Minogue, pić egzotycznie kolorowe drinki i rozmawiać o chłopakach ze swoimi przyjaciółkami. więcej »
05-07-2010 / Juliane Moore
Komentarze: 0   T.Z.
Wszyscy powinni mieć takie same prawa, całym sercem popieram walkę homoseksualistów o zmiany w prawie. Nikomu nie powinno odbierać się podstawowego prawa do legalizacji związku. więcej »
22-06-2010 / Donald Tusk
Komentarze: 5  
Nie sądzę, żeby Bronisław Komorowski wpiął sobie kolczyk w ucho, a Jarosław Kaczyński poprowadził paradę gejów. więcej »
21-03-2010 / Tomasz Nałęcz
Komentarze: 4   Redakcja
Państwo powinno charakteryzować bezwzględnie jednakowe traktowanie swoich obywateli, niezależnie od tego, z kim mieszkają, jakiego są wyznania, pochodzenia, koloru skóry czy orientacji seksualnej. To państwo jest dla obywateli, a nie odwrotnie. Należy więc akcentować poszanowanie wolności jednostki i kłaść nacisk na ochronę zapisów prawa międzynarodowego dotyczących praw człowieka. Niedopuszczalne jest, by ktokolwiek był pokrzywdzony przez przynależność do jakiejkolwiek mniejszości. Polska powinna być krajem, w którym każdy czuje się u siebie. więcej »
10-01-2010 / Jose Socrates
Komentarze: 4   Redakcja
To prawo koryguje błąd. Kończy bezcelowe cierpienie. To niewielka zmiana w prawie, to prawda. Ale jest to bardzo ważny i symboliczny krok w kierunku zapewnienia szacunku dla wartości kluczowych dla każdego demokratycznego, otwartego i tolerancyjnego społeczeństwa. Wartości takich jak wolność, równość i brak dyskryminacji - premier Portugalii Jose Socrates po uchwaleniu ustawy zezwalającej na zawieranie małżeństw przez osoby tej samej płci więcej »
1 2 3 4 »
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» dari74 » DespM » krits » mojito1984 » Szarosc

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les