Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Zaproszenia

Pokaz filmu "Modlitwy za Bobby'ego" + Jody Huckaby

Źródło: Queer UW
2012-11- 9, 0:00 / JP

Zapraszamy na pokaz filmu „Modlitwy za Bobby’ego”, który poprzedzi wstęp Jody’ego Huckaby z PFLAG USA. Film zobaczyć będzie można w czwartek 15 listopada o 18:00 w sali 401 Instytutu Socjologii UW (ul. Karowa 18, IV piętro). Wstęp wolny!

Jody Huckaby (PFLAG USA) - Prezes organizacji Parents, Families, & Friends of Lesbians and Gays (Rodzice, Rodziny i Przyjaciele Lesbijek i Gejów), która działa w USA od 40 lat. To jego pierwsza wizyta w Polsce i pierwsza możliwość spotkania z nim. J. Huckaby wygłosi krótkim wstęp do filmu.

Modlitwy za Bobby’ego (Prayers For Bobby) - Film opowiada historię Bobbiego Griffitha (Ryan Kelley), młodego homoseksualisty, który aby zyskać akceptację głęboko wierzącej matki Mary Griffith (Sigourney Weaver), staje się aktywnym członkiem religijnej wspólnoty prezbiteriańskiej. Kościół prezbiteriański jednakże nie akceptuje homoseksualizmu i chłopak, w wyniku nietolerancji, popełnia samobójstwo. Śmierć syna staje się dla Mary Griffith podstawą głębokiej wewnętrznej przemiany. Film powstał na podstawie prawdziwej historii, opisanej w powieści Leroya Aaronsa z 1995 r. pod tym samym tytułem.

Zapraszają: Kampania Przeciw Homofobii i Queer UW

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (2)
  magiera84 - 2013-09-23 11:13:05
Oglądałem i beczałem jak małe dziecko, a oglądałem nawet kilka razy bo film mi się bardzo podobał
  gogo - 2013-03-09 19:51:24
Polecam ten film
Ilość komentarzy: 2
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les