Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Zaproszenia

Łódź: Tęczowe Lato Równości

Źródło: Tęczowe Lato Równości
2012-06-22, 0:00 / JP

Fabryka Równości zaprasza wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic (a nawet gości z innych miast Polski!) na wakacyjny festiwal kina LGBT - Tęczowe Lato Równości. Między 24 czerwca a 5 sierpnia, w Kawiarni Muzeum Sztuki MS Cafe (ul. Więckowskiego 36) będziemy mogli obejrzeć 6 filmów. W planach także prelekcje przed filmami, konkursy, spotkania.

Program:

24 czerwca, godz. 19:00 - "Mężczyzna w kąpieli"

Bohaterami filmu są dwaj mężczyźni, Emmanuel i Omar. Poznajemy ich w momencie, w którym ich związek się kończy. Omar wyjeżdża do Nowego Jorku, Emmanuel zostaje w pustym, pełnym wspomnień mieszkaniu. W filmie uwagę przykuwa François Sagat, aktor który wciela się w rolę Emmanuela. Bardzo charakterystyczny ze względu na rozbudowaną muskulaturę i oryginalny tatuaż na czaszce. Na swoim koncie ma role m.in. w filmie Piła VI oraz w niezależnym horrorze queerowym Bruce'a LaBruce'a pt. L.A. Zombie.

8 lipca, godz. 19:00 - "Niewidzialny świat"

Historia niebezpiecznej relacji między dwiema kobietami podczas rządów apartheidu w Afryce lat 50. Główne bohaterki znacznie się od siebie różnią. Jedna walczy ze stereotypami, chodząc w spodniach i prowadząc kawiarnię. Druga to typowa gospodyni domowa z mężem i dwójką dzieci. Kiedy się spotykają, zaczynają się prawdziwe perypetie życiowe...

22 lipca, godz. 19:00 - "Od początku do końca"

Francisco i Thomas są braćmi. Łączy ich bezwarunkowa, czysta i piękna miłość. Jednak kiedy dorastają okazuje się, że to nie jedyny rodzaj uczucia który ich łączy... Rozgrywająca się w Rio de Janeiro akcja filmu pokazuje życie obu braci dorastających wspólnie w kochającej rodzinie. Nierozerwalne więzi braterskie mogą wyglądać jednak inaczej niż wszystkim się wydaje.
Ten film, to manifest wolności w świece coraz bardziej pozbawionym zasad. Historia miłości bezwarunkowej jako kontrapunkt dla świata pełnego przemocy, strachu i nietolerancji.
- Aluizo Abranches, reżyser.

5 sierpnia, godz. 19:00 - "Nie potrafię inaczej"

Energiczna chrześcijanka Tala i nieśmiała muzułmanka Leyla różnią się od siebie, jak ogień i woda. Mimo to, ich wzajemna relacja przeradza się w uczucie głębsze niż przyjaźń. Skrywana miłość i lęk przed ujawnieniem wywołują między kobietami konflikt, który potęguje zbliżający się dzień ślubu jednej z nich. Konflikt, który przenosi się na całe ich otoczenie.

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (0)
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les