Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Zaproszenia

Paris Hilton zamiast Komorowskiego

Źródło: Formacja Różowe Saneczki
2012-04-30, 0:00 / JP
Międzynarodowy Dzień Paris Hilton to nietypowa akcja, a właściwe demonstracja. Pierwsza edycja odbyła kilka lat temu, a z rok na rok happening przyciągał coraz więcej zainteresowanych.

Tegoroczna demonstracja odbędzie się w niedzielę 6 maja przed Pałacem Prezydenckim o godzinie 15 i potrwa godzinę. Wystarczy przyjść i razem z organizatorami wykrzyczeć „Paris Hilton na prezydenta!„. Przewrotny postulat ma pokazać, że na czele polskich władz może stanąć każdy, nawet amerykańska celebrytka.

Organizatorzy podkreślają, że o zmianę prawa i uznanie, że Paris powinna mieć możliwość kandydowania walczą od 2006 roku. Wówczas bowiem odbył się pierwszy Międzynarodowy Dzień Paris Hilton w Polsce. Impreza zresztą objęła także inne kraje, docierając w 2008 nawet na tereny arabskojęzyczne. W Syrii w całym Damszku pojawiły się naklejki z logo dnia i arabskimi napisami zachęcającymi do poparcia idei. Zdaniem manifestantów, Paris Hilton zdecydowanie lepiej nadawałby się na Prezydenta RP niż wszyscy dotychczas urzędujący jak i kandydujący do tego fotela w historii. Podkreślają, że dziedziczka fortuny jest nie tylko nie do skorumpowania, ale dodatkowo lepiej od wszystkich radzi sobie z językami obcymi. Jest osobą rozpoznawalną na świecie, co pozytywnie wpłynęłoby na rozpoznawalność Polski.

- Paris ma też niezaprzeczalny urok i duże doświadczenie w kwestii kontaktów biznesowych – zachwala Formacja Różowe Saneczki. – Dlatego właśnie powinna mieć szansę sprawdzić się jako prezydent. Sama zresztą kiedyś nagrała piosenkę „Paris for president”, więc widać, że ambicje ma!

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (0)
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les