Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Zaproszenia

Europejskie Badanie LGBT – zapraszamy do udziału!

Źródło: Queer UW
2012-04- 4, 0:00 / JP
Europejskie Badanie LGBT zbiera Twoje doświadczenia jako lesbijki, geja, osoby biseksualnej lub trans, która ma powyżej 18 lat i żyje w Unii Europejskiej lub Chorwacji. Badanie jest prowadzone jest przez Agencja Praw Podstawowych Unii Europejskiej (FRA). Jest całkowicie anonimowe i dostępne online do końca czerwca 2012 lgbtsurvey.eu. Możesz wypełnić ankietę w języku polskim (lub w innym języku używanym w Europie). Przeznaczenie zaledwie 20 minut swojego dnia na wypełnienie ankiety naprawdę pomoże lepiej przedstawić doświadczenia, opinie i potrzeby osób LGBT. Im większa liczba uczestników, tym większa wiarygodność wyników – organizatorzy liczą na kilkadziesiąt tysięcy osób LGBT w Europie, w pierwszym tego typu badaniu – Czy mogą też liczyć na Ciebie? Niech Twoja opinia się liczy, weź udział w badaniu! Podzieli się informacją na ten temat na Facebooku, Twitterze i powiedz swoim przyjaciołom i znajomym LGBT!
Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (0)
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les