Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Zaproszenia

Sadyzm w sztuce, sadyzm w polityce

Źródło: Teatr Nowy w Krakowie
2012-01-26, 0:00 / JP
Sadyzm w sztuce, sadyzm w polityce” - dyskusja z udziałem posłanki Anny Grodzkiej (Ruch Palikota), europosłanki prof.Joanny Senyszyn (Sojusz Lewicy Demokratycznej), Janusza Marchwińskiego (Klub Cocon) i Radka Oliwy. 28 STYCZNIA GODZ. 21:00 Teatr Nowy w Krakowie, ul. Gazowa 21 Prowadzenie: Tomasz Kireńczuk „Cierpienie jakie wywołuję u innych powoduje we mnie gwałtowną żądzę’ pisał w „Prezydencie” Markiz de Sade, ujawniając z charakterystyczną dla siebie dezynwolturą cynizm i konformizm piętnujących go instytucji świeckich i kościelnych. Obserwując przemiany, jakie zachodzą we współczesnych modelach uprawiania polityki, chcielibyśmy w trakcie dyskusji „Sadyzm w sztuce, sadyzm w polityce” udzielić odpowiedzi na pytanie, o to w jakim stopniu pierwotne ludzkie potrzeby rywalizacji, zadawania bólu i eliminacji przeciwnika stają się źródłem polaryzacji sceny publicznej. Czy opisywany przez de Sade’a brak akceptacji dla odmienności stanowi źródło kolejnych lokalnych i globalnych politycznych konfliktów? W rozmowie z Anną Grodzką, Joanną Senyszyn, Januszem Marchwińskim i Radkiem Oliwą spróbujemy również odpowiedzieć na pytanie o rolę sadyzmu we współczesnej, coraz odważniej dotykającej sfer wykluczenia sztuce.
Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (0)
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les