Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Organizacje
Poradnia Internetowa - BEZPIECZNIE.org.pl

http://bezpiecznie.org.pl

Poradnia internetowa zawierająca informacje związane z ryzykiem zakażenia HIV, życia z HIV, możliwości otrzymania pomocy oraz świadcząca poradnictwo internetowe z wykorzystaniem nowoczesnych technologii komunikacji.

W skład zespołu Poradni wchodzą wyłącznie osoby posiadające odpowiednie przygotowanie psychologiczne, pedagogiczne i socjologiczne oraz doświadczenie w poradnictwie. Stale szkolimy się i doskonalimy nasze umiejętności, tak by oferowana przez nas pomoc była profesjonalna i skuteczna.

Projekt realizują Stowarzyszenie Lambda Warszawa, Społeczny Komitet ds. AIDS, Stowarzyszenie Pomoc Socjalna, Fundacja Edukacji Społecznej, Stowarzyszenie Pacjentów Programów Substytucyjnych JUMP 93, Stowarzyszenie Wolontariuszy Wobec AIDS „Bądź z nami”, Stowarzyszenie „Mały Książę”. Działania dofinansowuje m. st. Warszawa.

Projekt jest jedną z niewielu tego typu inicjatyw w Europie wykorzystującą Internet w poradnictwie w tak zaawansowanej formie – inne europejskie projekty wykorzystują wyłącznie komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej.

RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les