Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Organizacje
Warszawski Klub Piłki Siatkowej Volup

www.volup.pl

Chociaż działamy już od przeszło 2 lat, to jednak rozkwit klubu rozpoczał się dopiero w 2008 roku, kiedy to postanowiliśmy założyć stowarzyszenie i wypromować klub tak, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o jego istnieniu. Sport to super sprawa a w naszej spoleczności jest mnóstwo osób, które przekładają czynny wypoczynek nad inne przyjemności, osób do których nie zawsze łatwo dotrzeć.

Po wielu miesiącach ruszyła wreszcie oficjalna strona klubu: www.volup.pl na której systematycznie pojawiają się newsy związane z naszą działalnością. Mamy wiele planów na przyszłość, planów na dalszy rozwój klubu. Chcielibyśmy, aby sport stał się w naszej społeczności wszechobecny.

Chcielibyśmy, aby Polska pod tym względem nie ustępowała zachodnim krajom naszego kontynentu. Dlatego też, postanowiliśmy zorganizować w czerwcu 2009 międzynarodowy turniej piłki siatkowej, na który przyjadą drużyny m.in. z Anglii, Włoch, Niemiec czy Czech. To będzie wielkie wydarzenie sportowe w świecie gejowskiego sportu - Polacy po raz pierwszy zorganizują taką imprezę w swoim kraju.

RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les