Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Organizacje
Stowarszyszenie Jestesmy Razem

tel.: 022 628 44 66
WWW: http://www.jestesmyrazem.org
e-mail: stowarzyszenie@jestesmyrazem.org

Jesteśmy organizacją edukacyjno-charytatywną.Zajmujemy się problemami osób należących do mniejszości seksualnych. Staramy się traktować w sposób całościowy potrzeby tych środowisk. Zarówno najbardziej elementarnych - pomoc w poszukiwaniu pracy, mieszkania, udzielanie porad prawnych bądź zaspakajania potrzeb psychicznych i emocjonalnych - jak i szeroko pojętej sfery duchowej.
Wspieramy potrzebujących w każdym wieku. Podejmujemy takie działania, które nie są w polu zainteresowania istniejących organizacji środowiskowych np. pomagamy starszym i samotnym gejom i lesbijkom, zapewniać im opiekę w domach i poczucie bezpieczeństwa w kontaktach zewnętrznych. Wiele z tych osób jest niepełnosprawnych i często zdanych na łaskę i niełaskę sąsiadów. Zajmujemy się wspomaganiem osób transseksualnych, borykających się z kłopotami natury bytowej i emocjonalnej, a także gejów i lesbijek wszystkich wyznań, którzy z powodów religijnych żyją w dyskomforcie psychicznym, doświadczając wewnętrznego rozdarcia, wyrzutów sumienia, depresji i nerwic, a nierzadko myśli samobójczych.

Jednym z naszych ambitniejszych przedsięwzięć jest działalność dla integracji środowisk mniejszości seksualnych, współpraca z wieloma organizacjami i instytucjami, które propagują wizje Polski tolerancyjnej, otwartej światopoglądowo i przyjaznej wszystkim obywatelom. Ponadto planujemy zorganizować w Warszawie placówkę środowiskową, jako centrum inicjatyw edukacyjno-kulturalnych oraz miejscem wypoczynku i rozrywki dla nas wszystkich. Mamy nadzieję, że nowy ośrodek stanie się w przyszłości szerokim forum dla ciekawych, konstruktywnych dyskusji w sympatycznej, pewnej wzajemnego zrozumienia atmosferze, jaką tworzą ludzie pragnący bezinteresownie czynić dobro oraz poszerzać swoją wiedzę i zainteresowania.

W wielu miastach Polski mamy oddanych, rozumiejących naszą idee przyjaciół. Ze swoimi najrozmaitszymi, często tragicznymi problemami zgłasza się do nas bardzo duża ilość osób.Przeważnie wszyscy oni potrzebują pomocy od zaraz, co utwierdza nas w przekonaniu o celowości wyboru naszej drogi. Działania nasze idą w wielu kierunkach, tak jak różnej natury są problemy ludzkie.Organizacja nasza wciąż zdobywa nowe doświadczenia i serca sponsorów.W tym ogromie ludzkich nieszczęść nie jesteśmy jeszcze w stanie wszystkim potrzebującym efektywnie pomóc.Robimy wszystko, co możliwe na miarę naszych obecnych możliwości.Zależy nam przede wszystkim na uwrażliwieniu osób pochodzących z naszego środowiska.Jeśli sami sobie nie pomożemy, nikt nam nie pomoże.......

JUTRO MOŻESZ I TY POTRZEBOWAĆ POMOCY...

OBECNIE PRACUJEMY NAD PROJEKTEM O DUŻEJ NOŚNOŚCI SPOŁECZNEJ -
"DZIECI Z DWORCA CENTRALNEGO"
"RYZYKOWNY PIERWSZY KROK"


Założenia programowe naszej organizacji zawarliśmy w 12 szczegółowych punktach: . CENTRUM INEGRACYJNE.
. PRACA.
. NAUKA.
. LOKUM.
. ARTYŚCI DLA SPOŁECZNOŚCI.
. PARTNERSTWO.
. SPRZYMIERZEŃCY.
. KLUB.
. PRZYSTANEK.
. TĘCZOWA JESIEŃ.
. POMOCNA DŁOŃ.
. NIE BADŹ SAM.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Dołącz do nas!
NIE BĄDŹ SAM - "JESTEŚMY RAZEM!"

RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les