Dziś jest poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy
24-09-2013 / USA: Nauczyciel zawieszony za wyświetlenie teledysku Macklemore'a "Same Love"
Komentarze: 0   AH/JP
Nauczyciel z Nowej Karoliny został zawieszony po pokazaniu grupie uczniów teledysku Macklemore'a do piosenki "Same Love", popierającej małżeństwa jednopłciowe i równość osób homoseksualnych. więcej »
23-09-2013 / Sędzia staje po stronie pary jednopłciowej w sprawie aktu zgonu
Komentarze: 0   AH/JP
Mimo zakazu małżeństw jednopłciowych obowiązującego w stanie Ohio niedawno zmarły homoseksualny mężczyzna z tego stanu zostanie zapisany jako "zamężny" w swoim akcie zgonu; w dokumencie znajdzie się także nazwisko jego męża. więcej »
23-09-2013 / Rosja: Organizatorzy Igrzysk w Soczi proszą MKOl o powstrzymanie kampanii przeciw homofobii
Komentarze: 0   AH/JP
Organizatorzy Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi poprosili Międzynarodowy Komitet Olimpijski, aby "powstrzymał tę kampanię i te spekulacje" odnosząc się do protestów wobec kontrowersyjnych rosyjskich praw przeciw "homoseksualnej propagandzie". więcej »
22-09-2013 / USA: Autorzy Batwoman odchodzą z DC Comics po zakazie ślubu bohaterki lesbijki
Komentarze: 0   AH/JP
Dwaj autorzy piszący przygody Batwoman dla DC Comics zdecydowali się opuścić wydawcę, po tym jak odkryli, że małżeństwo głównej bohaterki z kobietą, jeden z głównych wątków, nie może zostać pokazane w komiksie. więcej »
22-09-2013 / Goldtrapp z nowym filmem o transsekssualizmie dzieci
Komentarze: 0   AH/JP
Brytyjski zespół elektroniczny Goldfrapp wypuścił nowy teledysk dla najnowszego albumu "Tales of Us", w którym poruszana jest tematyka płci i tożsamości we wczesnym dzieciństwie. więcej »
21-09-2013 / Francja: dochodzenie w sprawie tweetów #gejemusząumrzeć
Komentarze: 0   AH/JP
Prokuratorzy francuscy rozpoczęli oficjalne dochodzenie w sprawie homofobicznych komentarzy na Tweeterze opublikowanych przy użyciu hashtagów #LesGaysDoiventDispaîratreCar (#gejemusząumrzeć) i #BrulonsLesGaysSurDu (#spalmygejów). więcej »
21-09-2013 / Nowy Orlean: przystań homoseksualnych nowożeńców
Komentarze: 0   AH/JP
Tysiące turystów przyjeżdża do Nowego Orleanu na festiwal Southern Decadence - pięć dni świętowania kultury LGBT w mieście uważanym za przystań homoseksualnych nowożeńców, mimo obowiązującego tam konstytucyjnego zakazu zawierania małżeństw jednopłciowych. więcej »
20-09-2013 / Watykan zaprzecza: papież nie dzwonił do homoseksualnego studenta
Komentarze: 0   AH/JP
Watykan "kategorycznie zaprzecza" informacjom głoszącym, że papież Franciszek osobiście zatelefonował do homoseksualnego studenta w Tuluzie, aby powiedzieć mu, że "nie ma znaczenia" czy jest gejem czy nie. więcej »
20-09-2013 / Sędzia w Gujanie: crossdressing jest legalny, chyba że "w niewłaściwych celach"
Komentarze: 0   AH/JP
Sędzia w Gujanie spowodował kontrowersję wśród aktywistów praw człowieka i osób transseksualnych decydując, że crossdressing jest legalny chyba, że jest praktykowany "w niewłaściwych celach". więcej »
19-09-2013 / Biologiczne pochodzenie homoseksualizmu - mężczyźni ze starszymi braćmi częściej okazują się gejami?
Komentarze: 0   AH/JP
Siedem lat temu przełomowe badanie wykazało, że mężczyźni posiadający starszych braci znacznie częściej niż inni okazują się gejami. więcej »
19-09-2013 / Prezenter Fox zwolniony za słowa, że geje będą musieli "odpowiadać przed Bogiem za swoje czyny"
Komentarze: 0   AH/JP
Komentator sportowy telewizji Fox został zwolniony po tylko jednym wystąpieniu po tym jak materiał przedstawiający jego oświadczenie, że homoseksualizm to wybór a osoby homoseksualne "będą musiały odpowiadać przed Bogiem za swoje czyny" ujrzał światło dzienne. więcej »
18-09-2013 / Rosyjski polityk chce zabrać dzieci homoseksualnym rodzicom
Komentarze: 0   AH/JP
Członek partii prezydenta Putina rozpisał projekt ustawy, która miałaby zezwolić na zabieranie dzieci homoseksualnym rodzicom, dodając go do istniejących już homofobicznych praw w Rosji. więcej »
18-09-2013 / USA: Dziennikarz uważa, że przyjmowanie gejów do skautów wprowadzi organizację "w ciemność grzechu"
Komentarze: 0   AH/JP
Amerykański dziennikarz skrytykował tegoroczne głosowanie Boy Scouts of America, w którym zadecydowano, że homoseksualni chłopcy będą mogli dołączać do organizacji. więcej »
17-09-2013 / Indie: Arcybiskup Mumbaju mówi, że homoseksualizm nie jest grzechem
Komentarze: 1  
W liście napisanym do aktywistów LGBT w Indiach arcybiskup Mumbaju powiedział, że będzie namawiał księży do większej wrażliwości przy omawianiu homoseksualizmu podczas publicznych kazań, potwierdzając, że "mówienie, że osoby o innej orientacji są grzesznikami jest błędne." więcej »
17-09-2013 / Meksykański polityk chce zabronić zawierania związków partnerskich w miejscach publicznych
Komentarze: 0   AH/JP
Meksykański polityk spowodował skandal prosząc władze o zakazanie ślubów par jednopłciowych w miejscach publicznych argumentując, że powoduje to zaniepokojenie wśród dzieci, w stanie, w którym jednopłciowe związki partnerskie dopiero stały się legalne. więcej »
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» dari74 » DespM » krits » mojito1984 » Szarosc

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les