Dziś jest czwartek, 21 czerwca 2018. Imieniny Alicji, Alojzego, Rudolfa.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy
30-07-2013 / Amerykański redaktor radiowy stwierdza, że wszyscy geje powinni zrezygnować z pracy ze względu na swoje "zboczenie"
Komentarze: 0   AH/JP
Amerykański redaktor radiowy Bryan Fischer stwierdził, że wszystkie homoseksualne osoby powinny zrezygnować z pracy, bo homoseksualizm to zboczenie. Komentarz pojawił się, kiedy Fischer wypowiadał się na temat kontrowersji związanej z kandydatem na burmistrza Nowego Jorku Anthony'ego Wienera, który po raz drugi został nakryty na wysyłaniu nieprzyzwoitych zdjęć do pewnej kobiety. więcej »
29-07-2013 / Prezydent Robert Mugabe namawia do ścinania głów homoseksualnych mężczyzn
Komentarze: 0   AH/JP
Prezydent Zimbabwe Robert Mugabe stwierdził, że homoseksualiści są "gorsi niż świnie, kozy i ptaki" i w związku z tym należy ściąć im głowy. więcej »
29-07-2013 / Francja: możliwe zniesienie zakazu oddawania krwi przez homoseksualnych mężczyzn
Komentarze: 0   AH/JP
Marisol Touraine, francuska minister zdrowia, otrzymała niedawno nowy raport, który może wpłynąć na zniesienie dotychczasowego zakazu oddawania krwi przez homoseksualnych mężczyzn. więcej »
28-07-2013 / Haiti: Tysiąc osób pojawia się na proteście przeciwko małżeństwom jednopłciowym
Komentarze: 0   AH/JP
Ponad tysiąc osób pojawiło się na demonstracji w Port-au-Prince, aby protestować przeciwko legalizacji małżeństw jednopłciowych. więcej »
27-07-2013 / Tom Daley został uznany przez czytelników Attitude najseksowniejszym mężczyzną świata
Komentarze: 2   AH/JP
Brytyjski kierowca olimpijski Tom Daley został uznany najseksowniejszym mężczyzną świata przez czytelników magazynu Attitude w sondzie przeprowadzanej dla specjalnego wydania letniego. więcej »
27-07-2013 / Rząd Wielkiej Brytanii popiera pośmiertne ułaskawienie Alana Turinga
Komentarze: 3   AH/JP
Pośmiertne ułaskawienie może być przyznane Alanowi Turingowi, brytyjskiemu kryptologowi skazanemu za naruszenie moralności w związku z jego homoseksualizmem w 1952 roku. więcej »
26-07-2013 / Homofobiczny Kościół pisze "niepiśmienny" z błędem na ulotce oskarżającej wyborców o nieumiejętność czytania
Komentarze: 0   AH/JP
Członkowie Kościoła Westboro Baptist popełnili błąd pisząc słowo "niepiśmienny" w jednej ze swoich publikacji, oskarżając amerykańskich wyborców, że nie umieją czytać. więcej »
25-07-2013 / Czy Departament Obrony USA zmieni swoją politykę wobec osób trans?
Komentarze: 0   AH/JP
Podczas niedawnego miesiąca równości w Pentagonie główny doradca prezydenta Obamy oraz Minister Obrony Narodowej oboje pozytywnie wyrazili się o walce o równość dla członków społeczności LGBT w strefie militarnej. Jednak w słowach polityków pozostaje pewna niespójność - T w LGBT oznacza osoby transseksualne, które wciąż mają zakaz czynnej służby w armii. więcej »
25-07-2013 / Facebook UK dodaje emotikonę "Feeling Pride" z okazji legalizacji małżeństw homoseksualnych
Komentarze: 0   AH/JP
Facebook wypuścił nową emotikonę dla użytkowników w Wielkiej Brytanii z okazji przejścia ustawy dotyczącej małżeństw homoseksualnych . więcej »
24-07-2013 / Przeciwnicy małżeństw jednopłciowych domagają się od sądu w Kalifornii odmowy udzielania ślubów parom homoseksualnym
Komentarze: 0   AH/JP
Przeciwnicy małżeństw jednopłciowych wnieśli sprawę do Sądu Najwyższego  Kalifornii domagając się, aby nakazał urzędnikom stanu cywilnego odmawiania udzielania ślubów parom homoseksualnym twierdząc, że gubernator Jerry Brown nie miał prawa zakazać egzekwowania Propozycji 8. więcej »
24-07-2013 / Niemcy: klub piłkarski na stałe wywiesza tęczową flagę przeciwko homofobii
Komentarze: 1   AH/JP
Sankt Pauli, niemiecki drugoligowy klub piłkarski ma permanentnie wywiesić tęczową flagę jako symbol przeciw homofobii i dyskryminacji. więcej »
23-07-2013 / Najstarszy gej w wiosce zostaje ambasadorem parady w Brighton
Komentarze: 0   AH/JP
George Montague, aktywista LGBT, od lat jest regularnym uczestnikiem parady Brighton Pride i w tym roku został mianowany jej ambasadorem. więcej »
22-07-2013 / Adam Lambert dołączy do obsady Glee
Komentarze: 0   AH/JP
10 lipca Ryan Murphy, współkreator Glee ogłosił na Twitterze, że Adam Lambert, była gwiazda amerykańskiego Idola, gej, dołączy do obsady serialu. więcej »
22-07-2013 / Margaret Cho zaprzecza oskarżeniom, jakoby 'wyoutowała' Johna Travoltę
Komentarze: 0   AH/JP
Margaret Cho twierdzi, że wcale nie wyoutowała Johna Travolty podczas swojego występu w kwietniu. Jej zdaniem orientacja aktora jest "tak oczywista", że wyoutowanie go byłoby równie absurdalne co wyjawienie orientacji Liberace. więcej »
21-07-2013 / Pastor mówi: homoseksualizm da się rzucić, tak jak palenie; policja jest manipulowana przez homoseksualistów
Komentarze: 0   AH/JP
Anglikański pastor z Londynu twierdzi, że homoseksualizm da się "rzucić", tak jak palenie czy narkotyki. Peter Ratcliff z Kościoła Świętego Jana w ten sposób komentuje jego zdaniem niesłuszne aresztowanie Tony'ego Miano, amerykańskiego kaznodziei, który został zatrzymany w Wimbledonie za wygłaszanie homofobicznych kazań. więcej »
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» dariusz197015 » LOLO-ASH » radek122 » wesoly22

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les