Dziś jest poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy
25-10-2013 / Argentyna przyznaje 6-letniej Lulu, transgenderowej dziewczynce, kobiecie dokumenty
Komentarze: 0   MP/JP
Uchwalone w 2012 roku nowe prawo w Argentynie pozwala, jako pierwsze na świecie, na oficjalną korektę płci bez żadnej prawnej bądź medycznej ekspertyzy. Lulu, chociaż urodzona jako chłopiec, od kiedy mogła mówić identyfikowała się jako dziewczynka. Przyznanie dziewczynce poprawionych dokumentów było odpowiedzią na list jej matki do gubernatora Buenos Aires, Daniela Scoli. więcej »
24-10-2013 / Pierwsza postać LGBT w produkcji Disneya
Komentarze: 0   MP/JP
Jedna z postaci bijącego rekordy oglądalności serialu „Once upon a time” okazał się być biseksualistką, a wszystko to w scenie nieodwzajemnionej miłości. więcej »
24-10-2013 / Zakaz oddawania krwi przez gejów w Szkocji może zostać zlikwidowany
Komentarze: 0   MP/JP
Pomysł Szkockiej Partii Narodowej dotyczący zlikwidowania zakazu oddawania krwi dla homoseksualnych i biseksualnych mężczyzn znalazł poparcie Partii Pracy jak i Szkockich Liberalnych Demokratów. Inicjatorką całej dyskusji jest posłanka Partii Narodowej Linda Fabiani, dla której ważne jest ujednolicenie kryteriów dla dawców krwi uprawiających seks z mężczyznami, niezależnie od orientacji seksualnej. więcej »
23-10-2013 / Konserwatywni katolicy rozczarowani postawą papieża Franciszka
Komentarze: 0   MP/JP
Ugodowa polityka papieża Franciszka w sprawach światopoglądowych zaczyna niepokoić amerykańskich katolików. Prezes instytutu „Faith & Reason” powiedział, że papież Franciszek „jest wyjątkowym człowiekiem”, ale jego wypowiedzi dają pole do interpretacji. więcej »
23-10-2013 / Komisarz londyńskiej policji: nie przeceniajmy liczby homofobicznych przestępstw
Komentarze: 0   MP/JP
Sir Bernard Hogan-Howe, komisarz londyńskiej policji, ostrzega przed samozadowoleniem w kwestii walki ze zbrodniami nienawiści w stolicy Wielkiej Brytanii.  Policjant powiedział, że pomimo polepszającej się sytuacji, osoby LGBT zasługują na lepszą ochronę ze strony londyńskiej policji. więcej »
22-10-2013 / Meksyk: dziewczynka wyrzucona ze szkoły, bo ma dwóch ojców
Komentarze: 0   MP/JP
Alex i Pepe, małżeństwo dwóch gejów z Meksyku, nie podejrzewało, że ich historia stanie się ważnym elementem debaty nad równouprawnieniem osób LGBT w ich kraju. Nie byłaby, gdyby ich dwuletnie córeczka nie została… wyrzucona z placówki opiekuńczej. więcej »
22-10-2013 / Homofobiczne akty wandalizmu w Alabamie – powodem równościowe naklejki
Komentarze: 0   MP/JP
Naklejki na samochody pokazujące znak równości (popularne w okresie debat nad małżeństwami jednopłciowymi) stały pretekstem do zniszczenia samochodów studentów z University of South Alabama. więcej »
21-10-2013 / Członek kazachskiego parlamentu chce zakazać homoseksualizmu
Komentarze: 0   MP/JP
Bakhytbek Smagul, członek kazachskiego parlamentu, dał się poznać opinii publicznej jako zagorzały wróg homoseksualistów. Polityk wezwał do uchwalenia nowego prawa, które zakazałoby „homoseksualnych zachowań”, co argumentował rzekomą niezdolnością homoseksualistów do prokreacji i ich wątpliwą przydatnością w obronie państwa. więcej »
21-10-2013 / Tęczowe stroje niemieckich sportowców jako protest przeciwko dyskryminującej polityce Rosji
Komentarze: 0   MP/JP
Tęczowa kolorystyka nowych ubrań niemieckiej reprezentacji olimpijskiej wzbudziła pewne kontrowersje. Chociaż sam autor sugeruje inspirację letnimi igrzyskami w Monachium w roku 1972, to internauci i tak wiedzą swoje. więcej »
20-10-2013 / Gambia występuje ze Wspólnoty Narodów
Komentarze: 0   MP/JP
Prezydent Gambii, Yahya Jammeh, dzień po swoim antygejowskim wystąpieniu przed ONZ zarządza wystąpienie kraju z Brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Polityk powiedział, że geje i ci, którzy „promują homoseksualizm” pragną zniszczenia ludzkości. Republika Gambii uzyskała niepodległość w 1965 roku, w tym samym czasie stała się członkiem wspólnoty. więcej »
19-10-2013 / Projekt ustawy o równości małżeńskiej wkrótce w Pensylwanii
Komentarze: 0   MP/JP
Dwóch członków Izby Reprezentantów zaprezentowało projekt równouprawnienia małżeńskiego w Pensylwanii. Demokraci Brian Sims i Steve McCarter będą mieli nie lada problem we wprowadzeniu projektu w życie. Republikański gubernator w tym stanie jest zagorzałym przeciwnikiem legalizacji małżeństw jednopłciowych. więcej »
19-10-2013 / List ojca do córki, która wydziedziczyła syna geja, staje się hitem Internetu
Komentarze: 0   MP/JP
List, w którym mężczyzna potępia swoją homofobiczną córkę, stał się popularny po umieszczeniu go na stronie progejowskiej marki odzieżowej FCKH8 – zgromadził już ponad 10 000 like’ów. Właściciele strony zapewniają o autentyczności listu, poinformowali również o prawdopodobieństwie zabrania głosu przez rodzinę w tej sprawie. więcej »
19-10-2013 / 43% homoseksualnych mężczyzn w Wielkiej Brytanii spotkało się z homofobią w pracy
Komentarze: 0   MP/JP
W badaniu przeprowadzonym na 4500 użytkownikach gejowskiego portalu randkowego Gaydar 26% przyznało się, że w pracy ukrywa swoją orientację seksualną, a 43% było ofiarami dyskryminacji ze względu na orientację seksualną ze strony swoich współpracowników. więcej »
18-10-2013 / Serbia: biuro spraw człowieka ONZ wzywa do ochrony praw mniejszości seksualnych
Komentarze: 0   MP/JP
Serbski rząd zabronił po raz kolejny parady środowisk LGBT w Belgradzie. Jest to już trzeci raz, gdy to zgromadzenie zostaje odwołane pod pozorami troski o bezpieczeństwo. Ostatnia parada miała miejsce w roku 2010 i zakończyła się zamieszkami. więcej »
18-10-2013 / Sztuka o Matthew Shepardzie przerwana przez uniwersytecką drużynę futbolową
Komentarze: 0  
Kilku członków drużyny futbolowej University of Missisipi wtargnęło na inscenizację sztuki of Mattew Shepardzie, ofierze homofobicznej zbrodni z 1998 roku. Studenci przerwali spektakl antygejowskimi wyzwiskami, podburzali też resztę publiczności. więcej »
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» dari74 » DespM » krits » mojito1984 » Szarosc

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les