Dziś jest niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy

Geju, Lesbijko - Głosuj na LiD !!!

Źródło: palucki.socjaldemokracja.pl
2007-10-16, 0:00 / itnask

 

 

Geju, Lesbijko - Głosuj na LiD !!!

Biedroń i Niemiec opowiadają bzdury ! Nie wszystko w LiD mi się podoba. Nie podoba mi się program, w którym zabrakło ważnych postulatów środowiska mniejszości seksualnych. Nie podoba mi się też pan Robert Smoktunowicz. Ale podoba mi się wielu innych kandydatów LiD...

Podoba mi się Marek Borowski; polityk, któremu nie zabrakło tolerancji i otwartości, aby przez ostatnie lata jasno stać po stronie dyskryminowanych; polityk, któremu nie zabrakło odwagi i poczucia humoru, żeby przejechać w Paradzie Równości na platformie muzycznej SDPL. Podoba mi się Sebastian Kozłowski, wykładowca UW, który nie boi się edukować swoich studentów w duchu tolerancji. Podoba mi się Bartek Dominiak kandydujący z Warszawy do Senatu - człowiek, który ma olbrzymi wkład w to, że SDPL jest nazywana partią pro-gejowską.

Nie zapominam też o Piotrze Gadzinowskim z SLD - jedynym polskim pośle, który prawdopodobnie zna kluby gejowskie w Berlinie lepiej ode mnie.

Trzymam kciuki za kandydatów na Śląsku, za Andrzeja Celińskiego i Cezarego Stryjaka, których poglądy na temat praw mniejszości znam i bardzo cenię. Tak samo dopinguję przystojnego Dominika Herberholza z Poznania - podobno przyjaciół poznaje się w biedzie, a ja pamiętam, że gdy policja z psami zaatakowała Marsz Równości w Poznaniu, to Dominik stał po właściwej stronie barykady. Jola Banach - kandydatka z Gdańska - już raz sprawdziła się w roli posłanki, która broni dyskryminowanych. Jestem pewien, że jej powrót na Wiejską ucieszy Trójmiasto! Jestem też dumny z Wojtka Filemonowicza, który nie zawahał się kiedy trzeba było razem z całym krakowskim SDPL ruszyć z odsieczą Marszowi Tolerancji w Krakowie. Zresztą to nie pierwszyzna, bo "tęczowa przygoda" SDPL zaczęłą się od byłego ministra zdrowa Marka Balickiego który często był uczestnikiem gejowskich marszów. Marek Balicki kandyduje w okręgu podwarszawskim. Inny "paradujący lewicowiec" to mój serdeczny kolega Piotr Guział, który kandyduje do sejmu w Radomiu. Na listach LiD nie brakuje też bezpartyjnych kandydatów którzy twardo opowiadają się prawami mniejszości seksulnych, choćby Tomasz Zalasiński - kandydat do sejmu w Opolu. W sąsiednim okręgu wyborczym, we Wrocławiu kandyduje Michał Syska - ideolog centrolewu, odsyłam do jego licznych tekstów nt. praw mniejszości.


Jeśli dzisiaj ktoś mówi, że geje, lesbijki, biseksualiści i osoby transgenderyczne nie mają na kogo głosować, bo kandydaci LiD nie bronią mniejszości - to mówi nieprawdę!Nie słuchajcie tego, co mówi Szymon Niemiec czy Robert Biedroń. Ich wypowiedzi są dowodem na to, że nie kierują się dobrem środowiska lgbt a jedynie własnymi prywatnymi lub politycznymi pubudkami. Dzisiaj zarówno Niemiec, jak i Biedroń namawiają Was do głosowania na ugrupowania, które na pewno nie znajdą się w nowym Sejmie i Senacie. Nie róbcie tego! Nie marnujcie swojego głosu! Oddanie głosu na partie, które nie mają szans wejść do parlamentu (np. na Polską Partię Pracy, Partię Kobiet czy Zielonych 2004 ), to tak naprawdę poparcie PIS. Nie popierajcie PiS! Poprzyjcie tolerancję!Łukasz Pałucki

Kordynator ds. mniejszości seksualnych w SDPL

więcej na politycznym blogu Łukasza Pałuckiego

www.palucki.socjaldemokracja.pl

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (43)
1 2 3 »»
  Marek - 2007-10-20 01:43:06
Jak Borowski protestowal przeciwko akcji Hiacynt, bo z tego co wiem dzieki kadzeniu o marksizmie i podlizywaniu sie ZSSR to maal durza kase za pierdzenie w stolek i prawo do zakupow w sklepach za zoltymi firankami.
  Demeon-DP - 2007-10-19 12:46:55
[b]Portal www.Gaylife.pl ma nowego zastępcę reaktora naczelnego, który swoje prawdziwe oblicze ukrywa pod pseudonimem "bungo".
Nie trzeba umiejętnosci Sherlock'a Holmes'a aby szybko się zorientować, że tą osoba jest nie kto inny jak były poseł SLD w kadnecji 199301997, były zakonnik, homoseksualista, Ryszard Zając. Wystarczy wejsc na bloga Zająca i porównać zamieszczone tam jego zdjęcie z fotografią rzeczonego "bungo" i wszystko będzie jasne.
Otóz ów hipokryta i cynik, bezczelnie atakuje swoją była partię, a więc SLD, za niedostateczne zaangażowanie w sprawy srodowiska LGBT.
A ja pytam...Gdzie był poseł Ryszard Zjąc z SLD vel "bungo" w latach 1993-1997? Dlaczego wówczas odważnie nie wyszedł na czoło marszu tych, którzy walczyli w Polsce z homofobia.
Takie zachowanie uważam za odrażające. Takim zachowaniem się brzydzę!
  sdfg - 2007-10-18 19:58:48
[b]Jak można poważnie traktować osobę która należała do partii antyklerykalnej, a jednocześnie latała przebrana za księdza w koloratce z Biblią w ręku?

To się nazywa schizofrenia. Rozdwojenie osobowości, droga Technitesowa. Do psychiatryka na Sobieskiego masz blisko :][/b]
  Benedykt XVII - 2007-10-18 19:29:22
A częśc progejowskich lewicowców była w pzpr. Nie przeszkadza Ci to??
  santi - 2007-10-18 23:50:35
Marek Borowski był w PZPR i co z tego ???

Jest jedynym lewicowym liderem który zareagował specjalną konferencją prasową po "brutalnej pacyfikacji Marszu Równości w Poznaniu w 2005 roku".
Jest politykiem tego kalibru (były marszałek sejmu, szef drugiej co do wielkości partii na lewicy) , który chodzi na Parady Równości a w tym roku nawet wydał partyjne pieniądze na platformę muzyczną na Paradzie. Mógłbym długo mówić, co jeszcze Borowski zrobił, ale już zasypiam... Kampania męczy.
  benedykt XVII - 2007-10-19 19:46:35
Jeśli dla Ciebie liderami list mogą być osoby, które były w organizacji totalitarnej, kryminalnej takie jak senyszyn, sierakowska, kurczuk, szmajdziński, a takze wielka twarz kampanii lidu to gratuluję. Borowskiego wyrzucono ale po co się zapisywał??
  Kajo - 2007-10-18 08:52:42
Jesteście bezmyślni. Najważniejsza jest wolna ekonomia. Dlatego głosuję na PO. Wolę mieć pełny portfel, zamiast ustawy o adopcji dzieci przez homoseksualistów.
  benedykt XVII - 2007-10-20 16:04:54
popieram w 99 procentach
  marek - 2007-10-18 02:14:34
a dlkaczego geje maja nie glosowac na UPR niz na idiotyczny prodram gospodarczy postkomuny?
  marek - 2007-10-18 02:00:54
jakos postkomuna kojazy mi sie z peczakiem, Sobotka i Miletem oplowanym przez samoobrone a pozniej merdajaca do nich ogonkiem. Czy Kwasniewski rozliczyl sie z pieniedzy po bylej PZPR i slynnych miloponow USD z Krewmla na wybor lewicy w 1991 r.?
  benedykt XVII - 2007-10-17 21:36:01
Jakże łatwo jest zapomnieć o akcjach takich jak "Hiacynt". Którzy nie slyszeli, niech zajrzą tu http://pl.wikipedia.org/wiki/Akcja_%22Hiacynt%22
  santi - 2007-10-18 11:42:01
A 90 % wymienionych powyżej progejowskich lewicowców miało podczas akcji Hiacynt coś między 11 a 15 lat i ( ku Twojemu zmartwieniu) nijak nie można ich za to obciążyć odpowiedzialnością.
  maci79 - 2007-10-17 15:59:55
Santi! Nic nie napisałeś o okręgu Gdynia-Słupsk. A tam z LiD-u kandydują:
[b]1. Joanna Senyszyn
2. Izabela Jaruga-Nowacka [/b]

Any comments?
  santi - 2007-10-17 16:21:14
Mam dość krytyczny stosunek do Jarugi-Nowackiej, ja bym prędzej zagłosował na Senyszyn.

Ale to moje prywatne zdanie, każdy może mieć inne. Nie jestem wyrocznią
  marek - 2007-10-18 22:31:47
A czy p[ani sensyszyn jest za tym by z moich pieniedzy nie doplacac 70 tys zl do impoortowanych z koreii spawaczy, czy funfdowac 40 letnim gurnikom emeytury o jakich mozna tylko pomazyc?
Ilość komentarzy: 43
1 2 3 »»
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» ASSIK » barti » danon » emcio12 » jaru1966 » kielcebi » PASSYW

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les