Dziś jest niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy

Rosja: homoseksualizm zagrożeniem dla cywilizacji

2002-04-25, 0:00 / @M1
Rosyjski Kościół prawosławny uważa, że homoseksualizm jest zagrożeniem dla cywilizacji - powiedział w czwartek metropolita Kiryłł, nawiązując do zgłoszonego przez grupę deputowanych projektu penalizacji homoseksualizmu.
Przekraczanie boskich praw moralnych i traktowanie tego jako normalnej praktyki zagraża istnieniu cywilizacji - powiedział metropolita smoleński i kaliningradzki.

Odpowiedzialny w rosyjskim Kościele prawosławnym za kontakty z zagranicą metropolita Kiryłł pośrednio poparł projekt zmiany ustawodawstwa w tym zakresie. Niebezpieczne jest traktowanie tej praktyki jako normalnego, zgodnego z prawem zachowania - powiedział.


Projekt ustawy uznającej homoseksualizm za przestępstwo, jak to było za czasów Związku Radzieckiego, przygotowała grupa deputowanych z partii Deputowany Ludowy. Jej lider Giennadij Rajkow powiedział, że za kontakty homoseksualne groziłoby do 5 lat więzienia.


Przeciwko penalizacji homoseksualizmu wypowiedział się w środę rosyjski rzecznik praw obywatelskich Oleg Mironow. Powiedział, że jeśli są ludzie o innej orientacji seksualnej, co zostało uznane przez psychologów i lekarzy, to musimy szanować ich prawa.


Liberalny deputowany Paweł Kraszeninnikow poszedł jeszcze dalej, mówiąc, że takie inicjatywy (jak ta Rajkowa) jedynie dyskredytują parlament i kraj w oczach całego świata i samych Rosjan.


Oczekuje się, że projekt ustawy trafi do Dumy pod koniec maja lub na początku czerwca. (miz)
Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (0)
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» ASSIK » barti » danon » emcio12 » jaru1966 » kielcebi » PASSYW

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les