Dziś jest poniedziałek, 19 sierpnia 2019. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy

Hillary Clinton nagrodzona za działalność na rzecz ludzi z HIV/AIDS

Źródło: Pink News
2013-11- 2, 0:00 / MP/JP

Była sekretarz stanu USA została uhonorowana specjalną nagrodą za pomoc osobom cierpiącym na HIV/AIDS na gali fundacji Eltona Johna. Clinton, która otrzymała nagrodę z rąk założyciela, powiedziała, że „wciąż jest przed nami wiele wyzwań” i że chciałaby zobaczyć „pokolenie bez AIDS”.

Wydarzenie poprzez aukcje i dary zebrało 3,45 miliona dolarów na cele fundacji. Wśród gości można spotkać Courtney Love, Billy’ego Joela, Aleca Baldwina i Lisę Marie Presley. Wieczór poprowadził Matt Lauer wraz z partnerem Eltona Johna, Davidem Furnishem.

Elton John opowiedział o swoim wzruszeniu na wypowiedziane przez Clinton w Genewie słowa: „prawa homoseksualistów to prawa człowieka, prawa człowieka to prawa homoseksualistów”. Muzyk wyraził również przed wydarzeniem swoją nadzieję na start w wyborach prezydenckich byłej pierwszej damy.

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (0)
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» Ciasny25 » cudownymaciej » Druidek » Malik19

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les