Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy

Serbski gang porywa młodego geja… celem wyleczenia go z homoseksualizmu

Źródło: Pink News
2013-10-29, 0:00 / MP/JP

22-letni mężczyzna zgłosił na policję porwanie swojego 29-letniego partnera. Porwanie zostało zlecone przez rodzinę porwanego, a napastnicy podczas religijnego rytuału mieli go „przestawić na właściwą drogę”.

Partner poszkodowanego opowiedział również tę historię GSA, organizacji walczącej o prawa mniejszości seksualnych w Serbii. Jego partner został porwany 30 września, a gdy próby „wyleczenia” go nie odniosły skutku, porywacze odwieźli go do rodzinnego domu.

O ile ofiara porwania nie odniosła poważnych obrażeń fizycznych, tak zeznaje, że teraz „żyje w ciągłym strachu”. Serbskie społeczeństwo jest bardzo homofobiczne i nie jest to pierwszy przypadek ataku na osoby LGBT w tym kraju.

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (1)
 
river24 - 2013-10-29 20:33:12
kiedy do ludzi dotrze że homoseksualizm jest normalny ?
Ilość komentarzy: 1
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les