Dziś jest niedziela, 24 września 2017. Imieniny Dory, Gerarda, Maryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Newsy

14 mężczyzn aresztowanych w Kairze za „homoseksualne czyny”

Źródło: Pink News
2013-10-28, 0:00 / MP/JP

Grupa mężczyzn w wieku od 18 do 57 lat została zatrzymana przez kairską policję przyłapana na uprawianiu „homoseksualnych czynów” w szpitalu. Prokurator zarządził czterodniowy areszt na czas śledztwa w sprawie incydentu. Sprawcy mają udać się do specjalistów celem „ekspertyzy”, a sama klinika jest zamknięta na czas zabezpieczenia dowodów.

W Egipcie nie ma bezpośrednio antygejowskiego prawa, ale homoseksualiści mogą być aresztowani pod zarzutami uprawiania „rozpusty (bezwstydu)”. Nie jest to pierwszy taki wypadek. Od początku Arabskiej Wiosny jakość życia gejów w Egipcie pogarsza się.

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (1)
  perfectdrug - 2013-10-28 19:49:42

Ilość komentarzy: 1
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» Daro3036 » LookingFor18 » maciek1992 » vadir

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les