Dziś jest niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy

ONZ wzywa Chiny do poszanowania praw zarażonych wirusem HIV

Źródło: Pink News
2013-10-26, 0:00 / MP/JP

Agencja ONZ od kwestii związanych z HIV/AIDS wezwała Chiny do zmiany projektu ustawy, która miałaby zabronić dostępu do saun i łaźni osobom z „przenoszonymi drogą płciową chorobami, AIDS i osobom z chorobami skóry”.

Hedia Belhad z UNAIDS skrytykowała pomysł chińskich władz uważając, że utrudni on i tak już ciężką walkę z epidemią zarażeń wirusem HIV w Państwie Środka. Liczbę zarażonych szacuje się na prawie 800 tys.

Specjaliści twierdzą, że takie restrykcje przyniosą odwrotny efekt od zamierzonego – jedyną słuszną drogą w walce z epidemią jest edukacja, a nie piętnowanie. Wspólne przebywanie w saunie czy łaźni nie zwiększa ryzyka zakażeń. Homoseksualizm został zdekryminalizowany w Chinach w 1997 roku, a usunięty z listy chorób psychicznych w roku 2001, jednak nie tam prawie żadnej ochrony praw osób LGBT.

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (0)
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» asmodel87 » Beren90

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les