Dziś jest czwartek, 24 maja 2018. Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy

Australijskie linie lotnicze przepraszają za naklejkę „jestem gejem” na bagażu

Źródło: Pink News
2013-10-26, 0:00 / MP/JP

Tanie linie lotnicze Jetstar przepraszają swojego pasażera za incydent, w którym to jego bagaż pojawił się na taśmie bagażowej z wyklejonymi słowami „I am gay”.

Pasażer oburzony napisał na twitterze, że słowa te zostały użyte jako obelga, a on sam czuje się urażony. Rzecznik Jetstaru powiedział, że sprawa zostanie potraktowana bardzo poważnie.

„<Gay> używany jako pejoratywna nazwa w latach 80., więc dorastałem w środowisku ludzi tak właśnie go używających” – powiedział brytyjski piosenkarz Will Young. Stwierdził też, że trzeba walczyć w szkołach z homofobicznym językiem.

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (0)
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» attino » tomas2228

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les