Dziś jest niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy

Król i królowa amerykańskiego „homecoming” homoseksualistami

Źródło: Pink News
2013-10-26, 0:00 / MP/JP

Eric Izarry i Ariana Reif, dwójka homoseksualnych absolwentów liceum w Waukegan, nie podejrzewali, że staną się centrum uwagi podczas tegorocznego homecomingu. Wybrani na króla i królową – nie kryli zaskoczenia.

Absolwenci zostali ukoronowani po meczu futbolowym, który odbył się z okazji święta. Zostali wybrani w otwartych wyborach przez uczniów, co stanowi dowód na tolerancję i otwartość lokalnej młodzieży.

Homecoming to amerykańska tradycja, w ramach której raz do roku uczniowie szkół średnich, uniwersytetów i college’ów spotykają się z absolwentami, spośród których wybierają „homecoming queen”, a czasem też „homecoming king” 

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (0)
Ilość komentarzy: 0
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» AdamMaciej30 » adrian2828 » boralny » cub86 » Hedwiga2005 » Jacek1995 » mily12

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les