Dziś jest niedziela, 22 kwietnia 2018. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy

Afryka będzie zabijać gejów

Źródło: Gazeta Wyborcza
2010-03- 5, 0:00 / Kwiryniusz

Przed świętami wielkanocnymi parlament Ugandy zamierza uchwalić prawo karzące śmiercią lub dożywociem homoseksualne stosunki, a sąd w Malawi skaże na więzienie młodzieńców, którzy ośmielili się wziąć ze sobą ślub. W Kenii, Nigerii, RPA i Senegalu dochodzi do samosądów i gwałtów na homoseksualistach.

- Amerykańscy kaznodzieje próbują siać chrześcijański fundamentalizm w Afryce - mówił niedawno w wywiadzie dla "New York Timesa" Phumi Mtetwa, jeden z przywódców ruchu homoseksualistów z Południowej Afryki. - Homoseksualizm to moda z Zachodu, którą teraz gospodarczym szantażem próbuje się narzucić Afryce - odpowiadają wrogowie homoseksualizmu. W tej sprawie zgodni są nawet przywódcy rywalizujących ze sobą muzułmanów i chrześcijan.

- Homoseksualizm jest sprzeczny z wolą bożą - powtarza prezydent Ugandy Yoweri Museveni. Prezydent Gambii Yahya Jammeh ostrzega miejscowych gejów, by wynosili się po dobroci z kraju, bo inaczej "poobcina im łby". Prezydent Zimbabwe Robert Mugabe uważa, że homoseksualiści "są gorsi niż psy i świnie, są wybrykiem natury i obrazą godności ludzkiej". - Homoseksualizm przywlekli do Afryki biali kolonizatorzy. I zostawmy go białym - dodaje Mugabe.

Nawet Jacobowi Zumie, prezydentowi Południowej Afryki - jedynego kraju na całym kontynencie, gdzie dozwolone są nie tylko homoseksualne stosunki, ale i związki - wyrwało się kiedyś, że "homoseksualiści są hańbą dla kraju i obrazą boską". Mimo odpowiedniego zapisu w konstytucji w RPA, podobnie jak w Nigerii, Kamerunie czy Kenii, dochodzi do "korekcyjnych" gwałtów lesbijek i zabójstw gejów, którzy przez swoje niezwyczajne zachowanie uważani są za opętanych przez złe duchy lub czary.

Początkiem toczącej się afrykańskiej wojny z lesbijkami i gejami stała się zeszłoroczna konferencja o homoseksualizmie, którą w ugandyjskiej stolicy Kampali zorganizowali miejscowi pastorzy. Zaprosili na nią sławnych kaznodziejów z USA przestrzegających przed moralnym upadkiem będącym wynikiem liberalnym wartości i głoszących, że owoc tej dekadencji, czyli homoseksualizm, jest jedynie modą, chorobą ciężką, lecz uleczalną.

Homoseksualizm już dziś jest w Ugandzie przestępstwem, za które grozi 14 lat więzienia. Nowe prawo jest surowsze - przewiduje dożywocie, a nawet karę śmierci, jeśli seks uprawiają nosiciele HIV. Pięć lat więzienia ma grozić za "rozpowszechnianie i promocję" homoseksualizmu, siedem lat - za występowanie w obronie praw gejów i lesbijek. Obywatele Ugandy będą też musieli informować policję o wszelkich przejawach homoseksualizmu - za złamanie tego przepisu grozić będą trzy lata więzienia. Ugandyjskie prawo, jeśli zostanie uchwalone, będzie najsurowszym w całej Afryce.

Całość: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,7626679,Krucjata_przeciw_gejom.html

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (15)
  sss - 2010-03-12 17:50:31
Jacku, napisałeś- fundamentalny chrześcijanin z USA za wesołka. Odwrócę: może za wesołka jeden nuzułmanin albo judejczyk. Przecież w niektórych, ba większości krajów arabskich/semickich wesołków za ich wesołe usposobienia kamienuje się. Larum nie słyszę.... Może gdyby chrześcijaństwo zamiast dialogu zaczęło miecza używać, skończyłby się np. parady????
  Jacek - 2010-03-13 17:58:36
Napisalem o chrzescijanskich fundamentalistach, bo komentywany tekst o nich mowi. Ponadto sa oni wspierani przez USA i stanowią bardzo duży problem w Afryce.

Rzecz jasna moja uwaga tak samo odnosi sie do fundamentalistow innego rodzaju (judaistycznych, muzulmanskich itp). Jesli chodzi o muzulmanow i np. Irak, to byly calkiem glosne protesty w zwiazku z mordowaniem (sądowym i pozasądowym) gejow. Ortodoksyjni zydzi - o ile wiem - nie morduja gejow. Protestuja tylko przeciw np. paradom - co rowniez spotyka sie z potepieniem swiatlej czesci opinii publicznej.

Co do miecza - przypominam, ze kto mieczem wojuje od miecza ginie. Predzej, czy pozniej. W kazdym razie my (geje) jestesmy gotowi zastosowac stosowne retorsje.
  Czino - 2010-03-11 19:43:51
Szok szok szok...straszne rzeci sie dzieja
  vicus - 2010-03-11 19:01:34
Źródło "gazety wyborczej" .To mi wystarczy. Tam zawsze siano nienawiść do Kościoła. Wystarczy napisać o kaznodziejach z USA, którzy nie mają wiele wspólnego z Kościołem, a już roi się od opisów jaki to ten Kościół zły, opium, "olskie osły", zbrodnie przeciwko ludzkości, etc.. Nawet Cerkwi się dostało...Tak, prawdę mówił Drzewiecki -" Polska to dziki kraj"
  sprawiedliwy - 2010-03-11 17:35:49
W związku z napływającymi informacjami że Zimwabwe ma nawiedzić klęska glodu (warunki pogodowe i słabe zbiory plonów) inf z VOANEWS African Service 17.00 11 marca 2010 proponuję by wysyłać do znajomych z USA informacje by środowisko sprzeciwiało się jakimkolwiek próbom pomocy humanitarnej dla kraju nie respektującego myśli humanitarnych i podstawowych praw człowieka.Wypowiedz w powyższym artykule prezudenta tego kraju skłania do odpowiedzi by USA i zachód dali nauczkę krajowi opluwającemu podstawowe prawa człowieka.Nie stosują humanitarnych zasad więc i my nie powinniśmy im pomóc by więcej na nas nie pluli.Należałoby przyjąć gejów afrykańskim ale i karać tych, którzy pod gejów by się podszywali by ratować skórę.
  - 2010-03-11 17:11:15
Prezydent Zimbawe niedlugo będzie musiał się zmierzyć nie z gejami tylko z głodem który ten kraj nawiedzi.(Informacja z VOANews African Servive godz 17.00 11 marca 2010.
Będą szukać pomocy u zachodnich ......(no tu nie orkeślę jak nazywa ten prezydent gejów .A jezeli to zachodnie świnie też dla niego to niech się teraz sami nakarmią.Zachód zaś przyjmie gejów.
  Centrolewicowiec - 2010-03-08 19:47:27
Po raz kolejny powtórzę: religia to opium dla ludu. Precz z jakąkolwiek religia ! Nie ma nic gorszego na świecie niż religie to przez nie wybuchały największe wojny i były ludzkie dramaty.
  Jacek - 2010-03-07 14:41:30
Byc moze rozwiazaniem jest zabijanie w odwecie fundamentalnych chrzescijan w USA i na placowach poza USA. Jeden gej - jeden kaznodzieja.
  miss - 2010-03-07 00:18:31
ZACOFANIE!!! Wcześniej niż Średniowiecze!!! (z włączeniem Starożytności)
  maci79 - 2010-03-06 23:13:32
Czyli kaznodzieje z Usy mają krew na rękach... A polskie osły ich zapraszają z honorami, jakie to niby umacnianie moralności...
  sprawiedliwy - 2010-03-06 19:25:03
W ten oto sposób kościoły i wyznania religijne dopełniają folder swoich zbrodni przeciwko ludzkości.Ludzkość składa się też z homoseksualistów (i osobników tzw. trzeciej płci-to jest znane medycynie i nauce).Mamy więc kolejne mycie rąk w ludzkiej krwi na tle religijnego wybielania siebie.AFRYKO !!!! HAŃBA!!...
Jak wam przywódcy smakuje liturgiczny kielich krwi Chrystusa???? SMACZNEGO.
  vicus - 2010-03-11 23:45:17
przestań pisać bzdury, bo ludzie gotowi pomyśleć że geje pozostali w propagandzie głębokiego PRL-u.
  michalpa93 - 2010-03-06 15:38:00
W Afryce dyskryminacja, mordowania i gwałty na osobach odmiennych (chodzi mi nie tylko o orientację seksualną, ale także rasę, pochodzenie) są codziennością. Tam nawet matki mordują swoje dzieci które posądzono o ,,czary,,.
  gay - 2010-03-06 13:55:56
juz sie boje co zrobia z nasza Lola Lou ktora z mezem Treworem emigruje do afryki
  Piotr R. - 2010-03-06 00:28:42
Ehhh aż przykro się robi. Cerkwie chcrześcijańskie z powodzeniem kierują się starą zasadą Divide et impera i umiejętnie rozpleniają ziarno nienawiści na całym świecie. Stop obłudzie wyznań!
Ilość komentarzy: 15
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» asmodel87 » Beren90

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les