Dziś jest niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy

Texas pozwie Poznań w Strasburgu?

Źródło: http://teczowypoznan.blogspot.com
2009-11-23, 0:00 / teczowypoznan

25-letni, niepełnosprawny jawny homoseksualista Patrick Texas chce złożyć na Poznań skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu za skandaliczne traktowanie go przez władze Poznania.

Jak twierdzi Texas jest dyskryminowany ze względu na jego orientację seksualną i działalność w International Gay Association. Skargę na Poznań i władze województwa Patrick Texas wysłał już do Rzecznika Praw Obywatelskich. Ministra Sprawiedliwości i Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego - dowiadujemy się z mmpoznan.pl

Jak pisze, został pozbawiony prawa do lokalu socjalnego na skutek wprowadzenia go w błąd przez pracownika ZKZL. Texas dostał nakaz eksmisji z lokalu, w którym mieszkał w bardzo złych warunkach, które, jak twierdzi, fatalnie odbijały się na jego zdrowiu. - W mieszkaniu było pełno robactwa, pleśni i grzyb na ścianach. Dostawałem od tego chorób skóry i zapalenia płuc. Chciałem zmusić właściciela mieszkania do remontu i powiadomiłem o warunkach, w jakich muszę mieszkać, sanepid. W rewanżu właściciel nakazał mi opuszczenie mieszkaniu - opowiada dla mmpoznan.pl Texas.

Mężczyzna z nakazem eksmisji oczekiwał na lokal socjalny, ale nie mogąc dłużej mieszkać w takich warunkach, wyprowadził się do znajomego w Warszawie, przez co został skreślony z listy oczekujących na mieszkanie z ZKZL. Mężczyzna twierdzi jednak, że wcześniej pracownik ZKZL zapewnił go, iż nie straci prawa do lokalu socjalnego pomimo wyprowadzki - informuje mmpoznan.pl

ZKZL odpiera zarzuty: Znamy sprawę tego pana. Przyjęliśmy do wiadomości decyzję Rady Miasta uznającej nasz błąd, ale pan Patrick Texas nie kontaktował się z nami w sprawie ponownego wpisania go na listę oczekujących na lokal socjalny - powiedziała dla mmpoznan.pl Magdalena Gościńska, rzeczniczka prasowa ZKZL.

Patrick Texas twierdzi też, że był wyzywany od "pedała" i "pederasty" i wielokrotnie został pobity przez ochroniarzy ZKZL.

25-letni Patrick Texas jest osobą niepełnosprawną, studiuje w Autorskim Studium Wokalnym Elżbiety Zapendowskiej. Wystąpił też w programie "Mam Talent!", jest działaczem International Gay Association. Obecnie przeprowadził się do Warszawy.

 

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (10)
  Patrick Texas Studium Piosenkarskie Elżbiety Zapendowskiej - 2012-04-07 23:01:59
Pragnę całym sercem pięknie podziękować Panu Prezesowi Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie Romanowi Hauserowi oraz Panu Przewodniczącemu Europejskiego Trybynału Praw Człowieka w Strassbourgu Jean Paul Costa za uznanie mych skarg na Prezydenta Miasta Poznania za zasadne. Mam nadzieję , że dzięki postanowieniom NSA Warszawa i ECHR Strassbourg homofobistyczne wobec mej osoby dyskryminujące mnie bezprawnie władze miasta Poznania przestaną się uchylać od obowiązku dostarczenia mi mieszkania w Poznaniu do czego 6.01.2005 roku uprawnił mnie Sąd.

Całym sercem dziękuję Wam drodzy internauci , za wsparcie dla mnie .

Niech dobry Bóg Wam serca błogosławi

Z wyrazami szacunku

Patrick Texas - Wokalista
Autorskie Studium PIosenkarskie
Elżbiety Zapendowskiej w Warszawie
  serg - 2009-11-30 14:44:25
Tak skonstruowane jest prawo, że gmina zajmuje się osobami zamieszkałymi na jej terenie. Pewnie ten urzędnik świadomie wprowadził chłopaka w błąd żeby sie go pozbyć. Teoretycznie teraz powinien złozyć wniosek o lokal w Warszawie i pewnie je otrzyma.
  - 2009-11-27 18:09:58
Nie ma jak stary komunizm w nowym wydaniu.Wzięłes kolegę na chatę by mu pomóc więc my władcy czerwonej frakcji Poznania odmówimy ci godnego bytowania. Nie damy ci nowego mieszkania.A może na sprawę trzeba spojrzeć tak: jesteś niepelnosprawny więc nieproduktywny. Według nowych zasad twoje miejsce na dworcu.nie wnosisz milionowych podatków i nie łatasz dziury ZUS po zlodziejach więc nie jesteś z naszych Polaków.Ponoć przecież mamy jescze Rzeczpospolitą kolesiów. No....i jeszcze się stawia ....i taki młody na dodatek.
Słuchaj Texas................dokop im.Wierzymy w Ciebie.
  Varteq - 2009-11-27 14:29:56
A ja kojarzę tego kolesia i tak się zastanawiam po co jemu lokal socjalny? Z tego co widzę to mu się bardzo dobrze powodzi, a potrzebujących jest wielu. Nie będę mu współczuć tylko dlatego, że jest gejem. To jakaś paranoja! A jeśli rzeczywiście dostał od kogoś wpierdal, to ja się wcale nie dziwię, bo koleś jest nachalny i mega prowokujący! Pozdrawiam
  kakino - 2009-11-27 00:23:53
skandal godni skandal i skandalem pogania !!!
  Damian Rosenberg - 2009-11-26 06:48:46
Nie no dla mnie to jest jakaś żenada. Gdyby polskim władzom nie brakowało piatej klepki, nie byłoby takich problemów. Proponuję CI Patryk zgłoszenie się w Warszawie do prawników z KPH. Uważam, że Kampania powinna wziąc sprawy choc po części w swoje ręce. Z drugiej strony, wierzę, że poradzisz sobie z problemem, choc z tego, co wiem - nie jesteś jedyny. Skontaktuj się z osobami w podobnej sytuacji i dawaj przykład jak wygrasz w Strasburgu. Masz wygraną w kieszeni, a wielu ludzi z podobnym problemem pójdą za Twoim przykładem. Powodzenia i 3mamy kciuki za Ciebie tu w Lublinie. Pozdrawiam Ciebie jak i KPH Poznań.
  Patryk Texas - 2010-05-20 19:34:02
Dziękuję wszystkim wspaniałym i życzliwym mi ludziom a także dziennikarzom ogólnbopolksich stacji telewizyjnych i najwspanialszemu polskiemu prawnikowi Panu Mec.Piotrowi Stańcowi , za ogromny wysiłek,.trud,poświęcenie i niezwykłe zaangażowanie w rozwiązanie przed European Court of Human Rights in Strassbourg mego problemu z przydziałem mi należnego się z mocy wyroku Sądu z 6.01.2005 r. sygn.akt IIC 938/04 mieszkania socjalnego z Zasobów Gminy Poznań
Całym sercem wszystkim ,którzy mnie wspierają,szanują to wszystko co robię w mym zyciu by byc szczęsliwym,uczcziwym i godnie żyjącym człowiekiem dziekuję.

Z wyrazami dozgonnej wdzięcznośći szacunku i uznania

Patryk Texas
TV Showman
  seba - 2009-11-25 19:53:28
Facet wpada do salonu tatuażu i mówi cienkim głosem:
- Proszę mi wytatuować na penisie takie piękne czerwone Ferrari dla mojej dziewczyny.
- Dla Pana dziewczyny?
- Tak, dla mojej dziewczyny.
- Na pewno dla dziewczyny?
- No dobra, dla chłopaka.
- To wie Pan co? Zrobimy Ferrari, ale proponuję mu dorobić takie wielkie koła, jak od traktora...
- A niby po co?
- Na wypadek, gdyby się w gównie zakopał.
  Czino - 2009-11-25 17:20:10
jestem pewny ze wygra sprawe...mam nadzieje ma dowody i trzymam za niego kciuki nikt nie ma prawa nikogo obrazac...
  scynk - 2009-11-25 09:27:51
Życzę mu, żeby rozwalił w proch to całe łajdactwo!
Ilość komentarzy: 10
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» ASSIK » barti » danon » emcio12 » jaru1966 » kielcebi » PASSYW

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les