Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Newsy
02-11-2013 / Hillary Clinton nagrodzona za działalność na rzecz ludzi z HIV/AIDS
Komentarze: 0   MP/JP
Była sekretarz stanu USA została uhonorowana specjalną nagrodą za pomoc osobom cierpiącym na HIV/AIDS na gali fundacji Eltona Johna. Clinton, która otrzymała nagrodę z rąk założyciela, powiedziała, że „wciąż jest przed nami wiele wyzwań” i że chciałaby zobaczyć „pokolenie bez AIDS”. więcej »
01-11-2013 / Pierwszy „hackathon” dla społeczności LGBT
Komentarze: 0   MP/JP
„Hackathon” to wydarzenie, podczas którego zbierają się programiści, graficy i designerzy współpracują i konkurują przy tworzeniu software’u. Pierwszy gejowska edycja tej imprezy odbędzie się 22-23 listopada w Londynie. Organizatorem jest InterTechDiversity Forum, instytucja zajmująca się „elektronicznym” wsparciem środowisk LGBT. więcej »
31-10-2013 / Proponowana ustawa w Brazylii zalegalizuje dyskryminację
Komentarze: 1   MP/JP
Nowe prawo, którego twórcą jest ewangelicki pastor Marco Feliciano, poityk Socjalistycznej Partii Chrześcijańskiej, miałoby dać możliwość kościołom i innym organizacjom religijnym „odrzucić” osobę, która zagraża „wartościom, doktrynom oraz wierzeniom” organizacji, co w praktyce oznaczałoby możliwość odmowy ślubu i innych sakramentów osobom tej samej płci. więcej »
31-10-2013 / Oregon uznaje małżeństwa jednopłciowe
Komentarze: 0   MP/JP
Pomimo lokalnego prawa, które uniemożliwia zawarcia małżeństwa z osobą tej samej płci, pary homoseksualne mogą liczyć na równe traktowanie w Oregonie. Stanowy dyrektor operacyjny zarządził, że wszystkie małżeństwa zawarte poza granicami stanu, również te jednopłciowe, muszą być uznane za ważne dla potrzeb administracyjnych. więcej »
31-10-2013 / W stanie Utah walka o równość małżeńską dalej trwa
Komentarze: 0   MP/JP
Organizacja „American CivilLiberties Union” pozwała przepis prawa stanowego, który definiuje małżeństwo jako związek mężczyzny i kobiety.  Według tej walczącej o równość małżeńską organizacji prawo to te jest niekonstytucyjne, przez co powinno zostać zrewidowane przez sąd. więcej »
30-10-2013 / Chile: czterech winnych morderstwa homoseksualisty
Komentarze: 0   MP/JP
Sąd w Santiago uznał czterech mężczyzn winnych morderstwa pierwszego stopnia, którego ofiarą padł Daniel Zamudio, chilijski homoseksualista. Napastnicy pobili śmiertelnie mężczyznę a następnie wyryli na jego ciele swastyki. Prokuratorzy domagają się kar od 8 lat pozbawienia wolności do dożywocia. więcej »
30-10-2013 / Burmistrzowie we Francji nie mogą odmówić ślubu
Komentarze: 0   MP/JP
Trybunał konstytucyjny we Francji zarządził, że państwowi urzędnicy nie mogą odmówić udzielenia ślubu parom jednopłciowym w odpowiedzi na nieposłuszeństwo grupy kilku burmistrzów. Jednopłciowe małżeństwa zostały zalegalizowane we Francji w maju tego roku. więcej »
29-10-2013 / Serbski gang porywa młodego geja… celem wyleczenia go z homoseksualizmu
Komentarze: 1   MP/JP
22-letni mężczyzna zgłosił na policję porwanie swojego 29-letniego partnera. Porwanie zostało zlecone przez rodzinę porwanego, a napastnicy podczas religijnego rytuału mieli go „przestawić na właściwą drogę”. więcej »
29-10-2013 / USA: coraz mniej postaci LGBT w telewizji
Komentarze: 0   MP?JP
Badanie przeprowadzane przez GLAAD wskazują, że na obecną chwilę 3,3% regularnie pojawiających się serialowych postaci reprezentuje środowisko LGBT. Dla porównania - w zeszłym sezonie było to 4,4% wszystkich bohaterów, co było najwyższą liczbą w historii badania. więcej »
28-10-2013 / Jamajka: dom zamordowanego transa spalony
Komentarze: 0   MP/JP
Dom został zaatakowany przez rozwścieczony tłum, który podpalił budynek. Wszystkim mieszkańcom udało się uciec bez obrażeń. Odmówiono im jednak prośby o zastępczy lokal. więcej »
28-10-2013 / 14 mężczyzn aresztowanych w Kairze za „homoseksualne czyny”
Komentarze: 1   MP/JP
Grupa mężczyzn w wieku od 18 do 57 lat została zatrzymana przez kairską policję przyłapana na uprawianiu „homoseksualnych czynów” w szpitalu. Prokurator zarządził czterodniowy areszt na czas śledztwa w sprawie incydentu. Sprawcy mają udać się do specjalistów celem „ekspertyzy”, a sama klinika jest zamknięta na czas zabezpieczenia dowodów. więcej »
27-10-2013 / Malta: związki partnerskie już niedługo w parlamencie
Komentarze: 0   MP/JP
Minister równości Malty Helena Dalli ogłosiła na konferencji prasowej, że ustawa o związkach partnerskich będzie uznawała związki par jednopłciowych, jak również będzie im nadawać takie same prawa i obowiązki jak dotychczasowym małżeństwom. „Jesteśmy wszyscy ludźmi, co jest ponad naszą rasą czy seksualnością” – powiedziała. więcej »
26-10-2013 / ONZ wzywa Chiny do poszanowania praw zarażonych wirusem HIV
Komentarze: 0   MP/JP
Agencja ONZ od kwestii związanych z HIV/AIDS wezwała Chiny do zmiany projektu ustawy, która miałaby zabronić dostępu do saun i łaźni osobom z „przenoszonymi drogą płciową chorobami, AIDS i osobom z chorobami skóry”. więcej »
26-10-2013 / Australijskie linie lotnicze przepraszają za naklejkę „jestem gejem” na bagażu
Komentarze: 0   MP/JP
Tanie linie lotnicze Jetstar przepraszają swojego pasażera za incydent, w którym to jego bagaż pojawił się na taśmie bagażowej z wyklejonymi słowami „I am gay”. więcej »
26-10-2013 / Król i królowa amerykańskiego „homecoming” homoseksualistami
Komentarze: 0   MP/JP
Eric Izarry i Ariana Reif, dwójka homoseksualnych absolwentów liceum w Waukegan, nie podejrzewali, że staną się centrum uwagi podczas tegorocznego homecomingu. Wybrani na króla i królową – nie kryli zaskoczenia. więcej »
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les