Dziś jest sobota, 20 lipca 2019. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Prasa

Kalandarz Adama

Źródło: Softpress
2010-12-17, 0:00 /

Zachodnie wydawnictwa gejowskie rokrocznie ruszają na podbój gejowskiego rynku z kalendarzami. Zazwyczaj są one przeglądem prac jednego artysty lub wyborem zdjęć z już opublikowanych albumów. W Polsce o kalendarze z ładnymi facetami znacznie trudniej, a jeśli już są, to po stanowczo wygórowanych cenach. Tę niedobrą passę postanowiło przełamać Wydawnictwo Softpress, wydawca gejowskich magazynów "Adam" i "Super Adam", wydając pierwszy w swojej historii kalendarz, który, ani pod technicznym, ani pod estetycznym względem nie ustępuje znakomitym wzorcom zachodnim.

Zaprezentują się w nim najlepsi aktorzy partnerskiej dla Softpressu wytwórni Hot House Entertainment, w ujęciach uwypuklających ich męskie lub chłopięce walory, za które przecież najbardziej cenimy tych, którzy pozują dla nas przed obiektywami aparatów. Nie ma tu jednostajności i monolitu. Są chłopcy i mężczyźni, są macho i metro. Zdjęcia ukazują erotykę bez zbędnej golizny, a artystycznie dozowana nagość umięśnionych torsów doskonale współgra ze scenerią adekwatną do danej pory roku.

Wysokiej klasy papier i uszlachetniona lakierem okładka uwydatniają jakość zdjęć. Ten kalendarz to wymarzony prezent, jaki w ostatnich tygodniach starego roku możecie sprawić samym sobie lub przyjaciołom, i to niekoniecznie gejom, bo estetyka tej publikacji zadowoli każde oczy i z powodzeniem ozdobi każde wnętrze.

Dodajmy: to prezent trzy-, a nawet czterokrotnie tańszy niż wspomniane kalendarze BGV, przy analogicznej klasie technicznej.

 

Kalendarz do nabycia w wybranych kioskach oraz w sklepie internetowym www.frixx.pl

 

   

 

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).

KOMENTARZE (3)
 
kkrriiss - 2011-02-06 21:42:10

  dagdig - 2011-01-03 23:15:31

  - 2010-12-26 22:36:34

Ilość komentarzy: 3
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» marcus40 » oreander » oromis » pati200411 » piotrkz30

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les