Dziś jest poniedziałek, 19 sierpnia 2019. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Moje konto
Login:
Hasło:
Powtórzenie hasła:
Imię:
Nazwisko:
Płeć:
Miasto:
Województwo:
e-mail:
Numer GaduGadu:
Numer ICQ (UIN):
Strona WWW:
Kilka słów o sobie:

Regulamin:

 1. Konto może założyć każdy, kto nie narusza regulaminu portalu i zasad współżycia społecznego wedle ogólnie przyjętych norm.
 2. Konto może założyć każdy, kto ukończył 15 rok życia.
 3. Zdjęcia wgrywane na profile muszą być własnością użytkownika konta. Przynajmniej jedno ze zdjęć musi przedstawiać widoczną twarz właściciela konta (bez okularów słonecznych, przykrycia głowy). Główne zdjęcie nie może być zdjęciem erotycznym; w przypadku ustawienia takowych zdjęć lub braku ustawienia zdjęcia głównego, administracja portalu zastrzega sobie prawo zmiany zdjęcia głównego.
 4. Zdjęcia wgrywane na profilach mogą przedstawiać zwierzęta, widoki etc, jednym słowem wszystko co nie przedstawia właściciela konta, tylko wtedy gdy jest spełniony punkt 3.
 5. Niedopuszczalne jest wgrywanie miniaturek zdjęć lub zdjęć o wymiarach 10px x 10 px (lub przybliżonych rozmiarów). Profile istnieją po to, aby użytkownicy mogli poznać się bliżej.
 6. Wszystkie zdjęcia nie pasujące do regulaminu będą usuwane. Niezastosowanie się do regulaminu wgrywania zdjęć, będzie skutkowało blokadą lub też usunięciem konta, dotyczy to także opłaconych profili komercyjnych. Regulamin jest równoważny dla wszystkich niezależnie od statusu, stanu majątkowego wyznania, orientacji itd. Od regulaminu nie ma wyjątków, nie przysługuje negocjacja regulaminu. Jeżeli nie akceptujesz regulaminu, skasuj swoje konto.
  1. Założenie konta i profilu jest bezpłatne.
  2. Konto można w każdej chwili usunąć, może to zrobić jedynie właściciel konta.
  3. Konta nieużywane przez 3 miesiące będą automatycznie usuwane przez system.
  4. Nie ma możliwości rezerwacji nicka na określony czas.
  5. Konta zakładane są według kolejności zgłoszeń.
 7. Portal zastrzega sobie prawo do wykorzystania zgromadzonych adresów e-mail oraz numerów telefonów komórkowych (w tym przypadku jest to wiadomość SMS,EMS, MMS etc...) do przesyłania informacji dotyczących funkcjonowania portalu Gejowo.pl lub też usług z nim związanych (nowości,imprezy, etc.) Częstotliwość wysyłania informacji zależeć będzie od wagi informacji ale nie będzie utrudnieniem ani nie będzie naruszała zasad dobrego smaku. W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania informacji. W tym przypadku należy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy. Czas reakcji na zgłoszenie wynosi 48 godzin.
 8. W profilach nie można podawać danych osobistych osób ogłaszających się ani osób trzecich. Chodzi tu o adresy, numery telefonów stacjonarnych, nazwiska itp. Takie profile będą natychmiast usuwane a w przypadku prób ponownego ich dodania, adresy email i adresy IP zostaną dodane do filtrów uniemożliwiających korzystanie z serwisu przez te osoby.
Wpisz liczbę znajdującą się w okienku poniżej:
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» Ciasny25 » cudownymaciej » Druidek » Malik19

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les