Dziś jest wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Artykuły

Choroba hemoroidalna – problemem wielu ludzi

2010-01-06 / nagrody do konkursu ufundował e-dymek.com
Komentarze: 3

KONKURS Z NAGRODAMI OD E-DYMEK.COM !!!
SZCZEGÓŁY NA KOŃCU ARTYKUŁU!!!

Choroba hemoroidalna – problemem wielu ludzi.

Co to są hemoroidy?
Hemoroidy – inaczej nazywane guzkami krwawniczymi to fizjologiczne (czyli naturalnie występujące) struktury naczyniowe zlokalizowane w warstwie podśluzowej odbytu. Mają średnicę około 10 mm i przymocowane są do zwieracza wewnętrznego odbytu za pomocą elastycznych pasm łącznotkankowych. Pełnią one rolę kontrolną podczas oddawania stolca.

Co to jest choroba hemoroidalna?
Jest to zespół objawów chorobowych, powstałych na skutek zaistnienia zmian patologicznych (nieprawidłowych) w obrębie guzków krwawniczych.
Do podstawowych objawów choroby hemoroidalnej należą: bezbolesne krwawienie z odbytu i wypadanie guzków krwawniczych.
Krwawienie nie jest obfite, najczęściej pojawia się po oddaniu stolca. Ma charakter nawracający i mimo, iż pacjenci zauważają czasami sporą ilość świeżej krwi na papierze toaletowym, krwawienie nie jest groźne dla życia.
Wypadanie guzków krwawniczych określa zaawansowanie choroby. Najczęściej stosuje się czterostopniową skalę choroby hemoroidalnej, gdzie IV stopień oznacza trwałe położenie guzków krwawniczych poniżej brzegu odbytu mimo prób ręcznego ich odprowadzenia.
Pozostałe objawy choroby hemoroidalnej ujawniają się jeśli dojdzie do powstania procesu zapalnego w obrębie guzka krwawniczego. Pojawia się wtedy ból stały, świąd i pieczenie okolicy odbytu oraz wydzielina brudząca bieliznę.

Kogo dotyczy choroba hemoroidalna?
Choroba hemoroidalna dotyczy średnio co trzeciego człowieka. Zachorowalność na tę chorobę rośnie wraz z wiekiem a najczęstsza jest wśród ludzi powyżej 65 roku życia. Dotyczy w jednakowym stopniu obu płci. Częściej występuje w społeczeństwach dobrze sytuowanych, u osób otyłych, prowadzących siedzący tryb życia, cierpiących na przewlekłe zaparcia lub biegunki.

Co zrobić kiedy podejrzewasz u siebie chorobę hemoroidalną?
Zgłoś się do lekarza pierwszego kontaktu, jeśli będzie to konieczne on zleci dodatkowe badania i skieruje do proktologa lub chirurga.

Jakie są sposoby leczenia choroby hemoroidalnej?
O sposobie leczenia choroby hemoroidalnej decydują: zaawansowanie choroby i preferencje chorego. Powszechnie stosowane jest leczenie zachowawcze, zabiegowe (operacyjne) oraz instrumentalne.
Przy małym nasileniu objawów stosuje się leczenie zachowawcze (czyli bez ingerencji chirurgicznej, bez naruszenia ciągłości tkanek), głównie farmakologiczne, ogólne i/lub miejscowe (czopki, maści). Leczenie zachowawcze należy do bezpiecznych, mało kosztownych, łatwo dostępnych i skutecznych.
Leczenie instrumentalne stosuje się u chorych z II i III stopniem zaawansowania choroby hemoroidalnej. Jest ono wieloetapowe i polega na wywołaniu bliznowacenia w obrębie guzka krwawniczego za pomocą różnych metod takich jak: krioterapia (leczenie zimnem), elektrokoagulacja, fotokoagulacja w podczerwieni, podanie do guzka krwawniczego środka chemicznego.
Leczenie operacyjne zalecane jest zawsze w IV stopniu zaawansowania choroby oraz u chorych ze współistniejącymi innymi chorobami odbytu jak: szczelina odbytu czy przetoka okołoodbytnicza.

Jakie elementy składają się na leczenie wspomagające choroby hemoroidalnej?
- Leczenie dietetyczne
Wskazane jest stosowanie diety regulującej wypróżnienia, bogatej w błonnik, z ograniczeniem tłuszczów zwierzęcych, żywności wysokoprzetworzonej, słodyczy zwłaszcza czekolady, dużej ilości mocnej kawy, ostrych przypraw i alkoholu.
Normalizacja wagi ciała.
- Nawadnianie organizmu
Wskazane jest przyjmowanie około 2 l płynów na dobę, najlepiej wody.
- Zmiana nawyków
Zmiana złych nawyków takich jak: prowadzenie siedzącego trybu życia, powstrzymywanie naturalnego parcia na stolec, załatwianie potrzeb fizjologicznych w pośpiechu.
- Higiena okolicy odbytu
Prawidłowa higiena okolicy odbytu i krocza należy do istotnych elementów terapii wspomagającej. Podczas leczenia choroby hemoroidalnej należy myć okolicę odbytu nawet kilka razy dziennie, można do tego celu wykorzystywać napary z ziół o działaniu przeciwzapalnym i ściągającym (takie jak napar z rumianku czy kwiatu nagietka). Należy używać delikatnego papieru toaletowego oraz nosić wygodną, bawełnianą bieliznę osobistą.

Jakie znaczenie ma pole magnetyczne w procesie leczenia uszkodzonych tkanek?
Pole magnetyczne, w zakresach terapeutycznych, wywiera wielokierunkowy, korzystny wpływ na tkanki organizmu ludzkiego:
- Poprawia oddychanie tkankowe
- Pobudza syntezę kolagenu (białka niezbędnego do regeneracji tkanek)
- Przyspiesza procesy regeneracyjne i naprawcze (synteza DNA)
- Wykazuje działanie przeciwbólowe
- Pobudza rozwój naczyń krwionośnych (lepsze ukrwienie tkanek)
- Działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie
- Działa przeciwbakteryjnie
- Stabilizuje błony komórkowe

Magnetoplag – innowacja w leczeniu choroby hemoroidalnej

Magnetoplag stanowi innowacyjną metodę leczenia zachowawczego choroby hemoroidalnej. Użycie Magnetoplagu zapewnia jednoczesne wykorzystanie leczniczego działania ucisku i leczniczego działania pola magnetycznego. Ucisk powoduje redukcję objętości guzka krwawniczego i ułatwia odpływ krwi . Pole magnetyczne natomiast działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Ułatwia regenerację zmienionej zapalnie błony śluzowej odbytu i pobudza produkcję kolagenu w obrębie więzadeł mocujących hemoroidy do zwieracza odbytu.
Rozciąganie i pękanie więzadeł wieszadłowych hemoroidów jest jedną z przyczyn ich wypadania.
Magnetoplag zapewnia szybki efekt leczniczy i możliwość samodzielnego powtórzenia terapii. Stosowanie Magnetoplagu jest bezpieczne i nie daje powikłań.

Co to jest Magnetoplag?

MAGNETOPLAG® Polfa-Łódź jest pomocniczym środkiem terapeutycznym do przewlekłej, łagodnej stymulacji kanału odbytu w przebiegu choroby hemoroidalnej, po uprzednim wykluczeniu choroby nowotworowej jelita grubego.

OPIS:
MAGNETOPLAG® Polfa-Łódź składa się z 2 niezależnych wielobiegunowych magnesów, zamkniętych w obudowach w kształcie litery T, wykonanych z twardego tworzywa sztucznego, koloru białego, zakończonych ogranicznikiem, na którym umieszczono oznaczenie koloru zielonego lub pomarańczowego.
Korpus wkładek został wyprofilowany w taki sposób, aby uzyskać maksymalną tolerancję organizmu na terapie doodbytniczą i zapewnić pacjentowi uczucie komfortu podczas całego procesu leczenia.
Magnesy wchodzące w skład kompletu MAGNETOPLAG® Polfa-Łódź są namagnesowane wielobiegunowo, ze zdefiniowanym rozmieszczeniem biegunów magnetycznych. Jeden magnes jest namagnesowany biegunami w kształcie pierścieni, drugi biegunami w kształcie linii podłużnych, dzięki czemu podczas terapii linie pola magnetycznego zamykają się, zapewniając równomierne oddziaływanie pola magnetycznego na okolicę odbytu.
Natężenie pola magnetycznego na powierzchni MAGNETOPLAG® Polfa-Łódź wynosi 30-40 mT(300 – 400 Gausów), co całkowicie mieści się w granicach zalecanych wartości natężenia stałego pola magnetycznego, zalecanych do stymulacji organizmu ludzkiego.

DZIAŁANIE
MAGNETOPLAG® Polfa-Łódź reguluje krążenie krwi w naczyniach w układzie żylnym dolnego odcinka jelita, zmniejsza dolegliwości bólowe oraz świąt w obrębie odbytu.

WSKAZANIA
Choroba hemoroidalna.

PRZECIWWSKAZANIA
Choroba nowotworowa (w tym również przebyta), ostre choroby infekcyjne, czynna postać gruźlicy, krwawienia z przewodu pokarmowego.
Nie zaleca się stosowania terapii z użyciem MAGNETOPLAG® Polfa-Łódź u osób: z ostrymi chorobami serca i ciężką niewydolnością krążenia, zaawansowanymi zaburzeniami ukrwienia kończyn dolnych, wszczepionym rozrusznikiem serca, posiadających metalowe implanty w obrębie miednicy mniejszej (sztuczne stawy, antykoncepcyjna wkładka domaciczna), po przebytych zabiegach chirurgicznych (okres krótszy niż trzy miesiące od zabiegu), oraz u kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE
Magnetoterapia może prowadzić do wzmożenia popędu płciowego, okresowego obniżenia ciśnienia tętniczego, a także przemijającej biegunki.

OSTRZEŻENIA
MAGNETOPLAG® Polfa-Łódź może być stosowany w leczeniu choroby hemoroidalnej po uprzednim wykluczeniu nowotworu jelita grubego.
MAGNETOPLAG® Polfa-Łódź jest urządzeniem przeznaczonym wyłącznie do osobistego użytku. Bezwzględnie przeciwwskazane jest przekazywanie go do użytku innym osobom, w związku z dużym ryzykiem przeniesienia na jego powierzchni materiału zakaźnego i potencjalnego rozwoju chorób zakaźnych.

ZALECENIA SPECJALNE
Osoby, u których planowane są jakiekolwiek badania diagnostyczne powinny poinformować lekarza o aktualnie prowadzonym leczeniu stałym polem magnetycznym.

WYTWÓRCA
Zakłady Farmaceutyczne Polfa-Łódź SA, ul. Drewnowska 43/55, 91-002 Łódź
Wytworzono w Instytucie Michajlo Pupin, Volgina15 , 11060 Beograd

DYSTRYBUTOR:
e-dymek.com - s.c., Kamil Kotwica, Michał Kotwica
ul. Niekłańska 48/20
03-911 Warszawa

Produkt przebadany i atestowany przez Centrum Kliniczne-Zvezdara Beograd.
Posiada certyfikat CE1434
Wszelkie prawa zastrzeżone Patentem nr 1608/83

  

WYMYŚL NOWĄ NAZWĘ DLA MAGNETOPLAGU!!!
DLA TRZECH NAJCIEKAWSZYCH PROPOZYCJI W PREZENCIE OD DYSTRYBUTORA
FIRMY E-DYMEK.COM
SKUTECZNY W LECZENIU CHOROBY HEMOROIDALNEJ-MAGNETOPLAG.
PROPOZYCJE PROSZĘ PRZESYŁAĆ DO DNIA 31.01.2010
NA ADRES
sklep@e-dymek.com

 

 

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).
KOMENTARZE (3)
  Gej-ek - 2010-01-30 17:40:31
Szkoda, że producent- dystrybutor leku nie wykonał w kierunku gejów najmniejszego wysiłku i nie napisał czy jest związek pomiędzy hemoroidami a seksem analnym. Zwykła reklama jakich wszędzie pełno- nic nowego dla nas nie wnosi, a szkoda!
  fala - 2010-01-24 01:31:57
a mi sie wydaje ze higiene czyli mycie mydlem i woda odbytu powinno sie odbywac po kazdym wyproznieniu , niezaleznie czy ma sie hemoroidy czy nie ! nie ma wrunkow do umycia, sa chusteczki higieniczne nawilzane roznego rodzaju..jest wiele roznych sposobow do zachowania czystosci dupcia powinna byc zawsze czysta !!! wiszace korale i mazacy sie sluz sa okazem tego ze jest sie brudasem...przykladem tego jest to ze wielokrotnie zdazylo mi sie "rzejechac palcami po rowku i ..szok maslilo sie i smrod...fuuujjj...jest to nierzadki przypadek....a geje przede wszystkim powinni dbac o ta czesc ciala..pozdr...
  gej - 2010-01-09 08:57:26
hehe, o to czym się zajmuje portal gejowski
Ilość komentarzy: 3
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
Free porn Movies, HD porn tube gratis porno And German porn movies HD videos. Best deuporno Videos and High Quailty Porn porn videos All Locations Supported. And German sex videos porn Fuck movies sex porn, You porn videos porn videos, Sex Videos free porn videos, i like porn videos porn Und Beste porno filme feuchte sex , germany videos frei sex , neu german porns neu pornos
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» damibar » Grotto » Grzechuu24

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les