Dziś jest niedziela, 26 maja 2019. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła.LOGOWANIE
  login:     hasło:                     Nie pamiętam hasła!     Nie masz konta? Zarejestruj się

Jestes zainteresowany zakupem tego popularnego serwisu? Zglos swoja oferte: portal@gejowo.pl


Artykuły

Manipulator Pospieszalski

2011-07-12 / Sergiusz Wróblewski
Komentarze: 14

Jan Pospieszalski pojawił się w tym roku na Paradzie Równości. Czy jednak przyszedł tam po to, aby obejrzeć radosną manifestację? Nic bardziej mylącego. Pospieszalski przyszedł po to, aby wyłuskać te elementy Parady, dzięki którym mógłby ją zohydzić reszcie społeczeństwa. W przypadku tego dziennikarza to absolutnie normalne.

 

Pospieszalski, którego program „Warto rozmawiać” został zdjęty z ramówki TVP, jest podawany przez PiS jako przykład prześladowania dziennikarzy w Polsce. Tymczasem program ten częściej powinien nosić nazwę „Warto manipulować”. To właśnie przeciwko manipulacjom dziennikarza protestowali kiedyś Magdalena Środa, Kazimiera Szczuka czy Robert Biedroń.

 

Mistrz manipulacji tym razem znalazł spokojną przystań w tygodniku "Uważam Rze". To tam pojawił się jego artykuł na temat Parady pt. "Platformy jak czołgi".

 

Pospieszalski zauważa, że na czas Parady zamknięto główne warszawskie ulice. To miałoby być w jakiś sposób niewłaściwe, przynajmniej taka sugestia przewija się między wierszami. Jednak Pospieszalski zapomina o tym, że bohaterowie z jego bajki blokowali tygodniami Krakowskie Przedmieście w okolicy Pałacu Prezydenckiego. Wtedy nie było to dziwne, a nawet warte filmu.

 

Pospieszalskiego zadziwiają też siły policyjne zgromadzone do ochrony Parady. Po raz pierwszy widzi jednostkę z miotaczami gazu. Geje i lesbijki z poznańskiego Marszu Równości widzieli tę jednostkę w 2005 roku kiedy policja "Dorna" pacyfikowała manifestację. To prawda, że lepiej byłoby aby całą imprezę zabezpieczało kilku policjantów z drogówki i dwa radiowozy, ale tak być nie może dzięki gloryfikowanym przez Pospieszalskiego chłopcom z NOP-u i Młodzieży wszechpolskiej.

 

Tych ostatnich żałuje, że policja zamknęła ich kordonem w okolicy Sejmu. Przywołuje przypadek kobiety w ciąży, którą zamknięto razem z osiłkami NOP-u. Ciekawe czy to właśnie ta kobieta w ciąży rzucała petardami, które zraniły w nogę także autora tego artykułu?

 

Potem redaktor miesza już wszystko jak diabeł w piekielnym kotle, przywołując obrońców krzyża, zamach na biuro PiS-u i Palikota. Oczywiście nie mogło zabraknąć także krytyki statystyk. Zdaniem Pospieszalskiego homoseksualistów jest co najwyżej 1,5%. To w przypadku Polski daje ponad 500 tyś ludzi! Nawet zakładając, że Pospieszalski ma rację należy zapytać, czy można bezkarnie dyskryminować półmilionową mniejszość? No i wreszcie sprawa pochodzenia homoseksualizmu, co do której według niego nie ma zgody wśród badaczy. Pospieszalski sugeruje następnie, że teoria genetyczna nie jest możliwa do udowodnienia, ale za to badania przeprowadzone wśród homoseksualnych prostytutek wskazują, że za młodu zostali oni molestowani lub wręcz zgwałceni przez starszych gejów. Ciekawe kto zgwałcił umysł autora tych obraźliwych słów? Jak można wyciągać tak absurdalne wnioski?

 

Zdaniem Pospieszalskiego geje i lesbijki tworzą związki krótkotrwałe i patologiczne. W związkach tych dochodzi do przemocy i uzależnień. Pewnie w niektórych dochodzi, ale wystarczy posłuchać kilku wydań wiadomości w naszym katolickim kraju, aby przekonać się, że patologie i uzależnienia nie są obce także heteroseksualnym rodzinom i jest to zdecydowana większość tych złych zjawisk.

 

Wreszcie Pospieszalski z wyjątkowo złą wolą wyciąga ulotkę wydaną w latach 90. przez nieistniejącą już Krakowską Grupę Gejów i Lesbijek. Ulotki wydane przy współudziale UNDP były przeznaczone do dystrybucji w miejscach, gdzie geje mogą uprawiać seks. Przez niedopatrzenie wystawiono ją kilka lat temu na targach edukacyjnych w Krakowie. Ulotka leżała tam zaledwie kilka godzin, a cała sytuacja została wyjaśniona i zażegnana, ale Pospieszalski pamięta i przedstawia to wydarzenie w zupełnie innym świetle. Padają magiczne słowa cytowane z ulotki: kał, mocz, sperma, odbyt, bo wyrzucony z TVP dziennikarz doskonale wie jak można zohydzać Polakom homoseksualistów.

 

Jan Pospieszalski po raz kolejny udowodnił, że nie jest dziennikarzem, a ślepym inkwizytorem, którego chamskie kłamstwa i manipulacje mają na celu udowadnianie z góry założonych tez. Wywody Pospieszalskiego to bezczelność i obraza inteligencji. A na zakończenie wypada zacytować Zbigniewa Hołdysa, który w TVH 24 zapytał kiedyś Pospieszalskiego "jak piewcą moralności może być facet, który sam nie potrafił poradzić sobie z problemem alkoholowym". Ot autorytet.

 

Aby w dowolnym miejscu przeczytać naszego najnowszego newsa na wyświetlaczu swojego telefonu komórkowego, wyślij SMS o treści GNEWS na numer 71955 (koszt 1,22zł z VAT)

Chcesz być na bieżąco? Zaprenumeruj otrzymywanie nowych newsów przez SMS wysyłając na numer 79955 73955 SMS o treści GNEWS. Promocyjny abonament w cenie tylko 10,98 zł 3,66 zł (z VAT) obejmuje aż 30 kolejnych wiadomości (SMS'y wysyłane są w godz. 8-22).
KOMENTARZE (14)
  Andrzej - 2011-09-06 13:16:34
Po pierwsze to żaden dziennikarz, to bardzo zły "muzykant" można śmiało napisac "janko'A gdyby spróbować pokusić się o definicje dziennikarza to "to" jest jego antytezą!!!!Ot taki pisi posługacz!Zum Wohl
  xysars34 - 2011-08-09 17:54:21
a może przyszedł żeby się napatrzeć na ładnych chłopaków?
  Janusz - 2011-07-23 10:16:46
...dziwicie sie ? On przeciez z Czestochowy pochodzi...
  Cyrano - 2011-07-21 18:22:51
Ja nie czuję się prześladowany ani przez Kościół ani przez p.Pospieszalskiego.Sami wywołujecie wojnę a później się dziwicie , że ktoś was nie szanuje!!!
 
sebastic - 2011-07-16 01:11:04
To po co ta kobieta w ciąży szła na kontrdemonstrację? Nie wiedziała, gdzie idzie? I w ogóle po co tam szła? I czy to geje są winni, że tam poszła? Czy to oni ją w tym kordonie zamknęli? A zresztą, skoro NOP-owcy sa tacy prorodzinni i tak głosują za normalna rodziną, to powinni tej kobiecinie pomóc, by czuła się jak w domu

A swoją drogą, to uważam, że i tak kiedyś sie okaże, że Pan Pospieszalski jest tak naprawdę Panną Pospieszalską. To, co ten pan wyprawia w stosunku do gejów wyjątkowo śmierdzi kryptogejostwem. O Heiderze też dowiedzieliśmy się po jego śmierci.

Nie warto (o tym panu) rozmawiać.
  Centrolewicowiec - 2011-07-14 22:04:44
Pospieszalski WON !!!
  Rozum - 2011-07-14 20:29:38
To żadna manipulacja. Poza tym, trzeba odróżnić protesty od parad. Moim zdaniem, parady powinny być zabronione dla wszystkich - bez wyjątku. Temat zamknięty i nie podlega nawet dyskusji.
 
koper_nick - 2011-07-13 21:51:54
Smutny zakompleksiony facet, kiedyś związany koneksjami rodzinnymi z moim ukochanym zespołem VooVoo-brrr Waglewski na szczęscie jest normalny. Jak to się może facetowi powalić w główce. Ile trzeba nienawiści w sobie żeby tak zawzięcie walczyć w tym wypadku z gejowską grupą społeczną.
Ewidentnie widać cechy psychpatyczne podobnie mają neo-nazi z NOP czy WP.
  Józef - 2011-07-13 00:13:15
Nie czuje się dyskryminowany!
  Out-of-the=closet - 2011-07-15 12:33:27
Piszesż, że nie czujesz sie dyskryminowany. Nie wierzę Ci. Pewnie żyjesz gdzieś nieujawniony, udając heteryka, okłamując siebie i rodzinę. Może jeszcze dodatkowo unieszczęśliwiasz jakąś kobietę? Nie znam ani jednego przypadku w Polsce, żeby ktoś otwarcie przyznający się do swojej orientacji gejowskiej nie był narazony na jakies formy dyskryminacji, włączając w to siebie - dojrzałego mężczyznę, w wieloletnim związku i po coming-oucie w młodości i w rodzinie i w miejscu pracy.
  umberto06 - 2011-07-12 23:37:24
Skoro z taką lubością pan P. napiętnuje mniejszości seksualne to istnieją dwie możliwości: albo sam posiada syndrom "niedopchnięcia" albo jest to zaburzenie psychiczne. Tak w jednym, jak i w drugim przypadku potrzebny jest specjalista.
A programu - mimo moich najszczerszych chęci i wielkich pokładów zrozumienia i tolerancji - nie dało się oglądać. Każdy odcinek był realizowany z góry podjętą tezą, którą showmen P. realizował wyłącznie "od siebie" (podobnie jak pani Torbicka programy "Kocham kino"
Kiedyś dziennikarstwo sprowadzało się do prezentowania faktów. Obecnie - do prezentacji własnych poglądów, choćby były one absurdalne. Tyle tylko, ze nie biorą oni pod uwagę tego (w tym pan P.), że mamy inne czasy, dostęp do niezależnych i różnorodnych źródeł informacji i dzięki temu SAMI jesteśmy w stanie zająć stanowisko w kontrowersyjnych kwestiach.
PANIE POSPIESZALSKI! JA POTRAFIĘ SAMODZIELNIE MYŚLEĆ!
  red - 2011-07-12 19:02:57
Widzialem ten artykul, mialem podobne odczucia co autor tekstu. Bylem zbulwersowany opowiastka o kobiecie w ciazy. A Nopowcy wspaniali nie mogli jej pomoc? A Ci nieheteryccy policjanci wykazali sie moralnoscia i przepuscili kobiete w ciazy? Ale po co sie zastanawiac? Lepiej bylo zwalic wine na demonstrantow. No bo gdyby nie oni to by jej tam nie bylo. Mogla nie wylazic z domu to tez by jej tam nie bylo.
  michu - 2011-07-12 18:30:19
Jest taki plebiscyt na "hienę roku". Zgłaszam kandydaturę Pospieszalskiego. To wybitna hiena nie tylko tego roku ale i ubiegłych lat.
  gayowaty - 2011-07-12 17:51:08
ciekawe czy ktos jeszcze pamieta jego show w tv niepokalanów
Ilość komentarzy: 14
Dodaj nowy komentarz
Twoje imię:

E-mail:

Treść:

Pogrubienie tekstu Kursywa Podkreślenie
Grafika:
Wpisz w okienko wygenerowaną liczbę:Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez zarejestrowanych użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z ideą portalu, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem oraz wulgarnych.

Nadużywanie swobody wypowiedzi oferowanej zarejestrowanym użytkownikom może doprowadzić do nałożenia na konto bana na komentarze lub jego usunięcia.


W przypadku problemów z działaniem formularza, upewnij się czy w Twojej przeglądarce włączony jest JavaScript. Wszelkie błędy w działaniu należy, wraz z opisem oraz nazwą i wersją przeglądarki, zgłaszać webmasterowi.
Free porn Movies, HD porn tube gratis porno And German porn movies HD videos. Best deuporno Videos and High Quailty Porn porn videos All Locations Supported. And German sex videos porn Fuck movies sex porn, You porn videos porn videos, Sex Videos free porn videos, i like porn videos porn Und Beste porno filme feuchte sex , germany videos frei sex , neu german porns neu pornos
RSS     RSS Top 10 OKmarket Zarabiaj z nami... Reklama Kontakt
Dzisiaj urodziny ma:
» ASSIK » barti » danon » emcio12 » jaru1966 » kielcebi » PASSYW

            Gej randki                                    

© 1997-2009 · Portal gejowo.pl · Twój portal Gej & Les